Ouro
Sporthojsnörd
Frostwhisper, Hu, paladin
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Varför är majoriteten här alliance?
Jag trodde att man var lite evil om man körde sporthoj, och tog därmed för givet att de flesta lirade horde. Tji fick jag![]()
Varför är majoriteten här alliance?
Jag trodde att man var lite evil om man körde sporthoj, och tog därmed för givet att de flesta lirade horde. Tji fick jag![]()
(mkt mer noobs där än på min horde server) Man får ju försöka hålla uppe hoppet med att man snart går över till den rätta sidan igen.
Gammal horde spelare, med kompisar som rerollat alliance, go figure
Finns ingen ras i alliance som inte känns mesiga. Orc eller UD ska det vara![]()

brbbetrayer!!
nä nu fick jag alldeles för mycket wow-abstinens. Inte spelat på säkert 4 månader. Nu tar jag o kör upp och köper ett pre paidbrb
Du körde på bloodfeather va? Är servern något att ha? Tycker att det var overkill med lustigt folk som lirade där om man jämför med andra servrar.
Jag har ju inte provat någon annan server, så jag har inget att jämföra med.
Mycket skandinavier dock. Jag gillar servern, men som sagt, jag har inget att jämföra med.
Varför är majoriteten här alliance?
Jag trodde att man var lite evil om man körde sporthoj, och tog därmed för givet att de flesta lirade horde. Tji fick jag![]()
I lold.
Vad är det som är ont i Horde? Dom stackars pårökta Rastatrollen? Alla småfeta Orcs? Alla tokfjolliga Blood Elves? Undeads som blivit utsatta för hemska sjukdomar? WoW är ett Carebear-spel och har således ingen ond eller god sida.
Bloodfeather, Elf druid, Noolanc och Du lär inte sett mig de sista året då jag lade spelandet på hyllan för lite drygt ett år sedan ungf.
Minns dock att jag sett din char någon gång....![]()
pfft, gimmick fights e helt ointressant
Ganska nice 10k. vad e den högsta crit du gjort på den fighten? tror högsta critten jag gjort var en death strike mellan 25-30k
hehe, och, vi tar deconstructor då, 7500 som högst, patchwerk kanske 6500.
Högsta crit jag gjort på thaddius borde vara typ 25 - 26 000 med envenom, crittade ca 12 - 13 000 som högst med den
Så blev man sugen på att levla en horde gubbe igen hehe![]()
kör på bloodfeather så lvlar vi ihop![]()
Fresta mig inte, jag som ska börja plugga igen om en veckaHör av mig annars om jag skapar en på bloodfeather
![]()
so what? själv är jag arbetslös, skollös och har en morsa som jagar mig med en blåslampa i röven om jag inte skärper till mig snart![]()
Hihi, världen e tuff irl![]()

There is no RL. There is only AFK.
![]()
|
|
Provkörningsvecka, KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Bike är på plats på sommarv... |
|
|
Nortons comeback
Norton gör en triumferande ... |
|
Boxer, V3, V4, VR5 och 6-cyl
Teknik – nya mc-motor... |
|
|
|
Enfield presenterar sin stora twin
Efter spionbilder, hintar o... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026
Packa hojen, damma av hjälm... |
|
|
Motorsportsalongen i Örebro!
Jag tog en snabb avstickare... |
|
|
Honda CB 1000 GT bjuder på sportig komfort
Det är ingen lätt uppgift H... |
|
|
KTM: ”Det är helt klart vägen framåt.”
Rajiv Bajaj, 58, VD för den... |
|
|
Framtidens hjälmar är här!
Bland finesserna finns ljus... |
|
Öhlins, som under många år ... |