Nash
KUNG Fotpinne! ;)
Men jag är ju morgontrött.![]()
![]()
Vadå brukar du få sovmorgon när du tar bil? Här i STHLM så sover man lätt 30 min längre om man tar hojen till jobbet!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Men jag är ju morgontrött.![]()
![]()
känns det inte som ett dumt datum för evengemanget (?) ?
hälften har semester och andra hälften kör ändå hoj till jobbet, ingen kommer ju reagera![]()
Gick och la mig efter att jag skrev det där men det hjälpte inte.Du får väl gå och lägga dig lite tidigare på kvällen då![]()
Tar inte ens 10 min i bil. Ska jag ta hojen så måste jag promenera till garaget, låsa upp hojen mm. Tidsmässigt så är jag på jobbet med bilen innan hojen är startad. Trafiken brukar inte vara något hinder.Vadå brukar du få sovmorgon när du tar bil? Här i STHLM så sover man lätt 30 min längre om man tar hojen till jobbet!
jag vet inte hur man kör i laglydiga hastigheter och inte fan är hojen helt tyst heller, sedan är jag varken muhammed eller svensson heller men jag kan försöka!![]()
Gick och la mig efter att jag skrev det där men det hjälpte inte.![]()
Tar inte ens 10 min i bil. Ska jag ta hojen så måste jag promenera till garaget, låsa upp hojen mm. Tidsmässigt så är jag på jobbet med bilen innan hojen är startad. Trafiken brukar inte vara något hinder.
Jag kan nog kliva upp en kvart tidigare den dagen. Men vi får se, jag låter vädret styra hur det blir.Meningen är att folk ska ta hojen till jobbet åtminstonde den 15 Juni... Sen om du nu har hojen i haparanda istället för i ett garage nära till hands är ju lite trist.
Inge tvång direkt men kul att se hur många som faktist tar hoj till jobbet just DEN dagen! Samhörighet

TACKA VET JAG SVENSK SOMMAR!Meningen är att folk ska ta hojen till jobbet åtminstonde den 15 Juni... Sen om du nu har hojen i haparanda istället för i ett garage nära till hands är ju lite trist.
Inge tvång direkt men kul att se hur många som faktist tar hoj till jobbet just DEN dagen! Samhörighet
Vädret sa nej.Jag kan nog kliva upp en kvart tidigare den dagen. Men vi får se, jag låter vädret styra hur det blir.![]()
|
Piaggio-gruppen tar över importen av Piaggio, Aprilia, Moto Guzzi och Vespa
Det händer en hel del när d... |
|
|
|
Katalogen börjar ta form!
Stora Motorcykelkatalogen 2... |
|
|
KTM och Husqvarna återkallelser
Pressreleaser från KTM och ... |
|
|
Provkörning pågår: KTM 1390 Super Adventure S EVO
Vulkanen Teide vakar över o... |
|
|
Äventyr i Algeriet
I januari åker Allt om MC t... |
|
|
Mästerlig presentation, KTM 1390 Super Adventure S EVO
I ett maffigt bergsområde, ... |
|
|
Mästerlig presentation, KTM 1390 Super Adventure S EVO
I ett maffigt bergsområde, ... |
|
|
Lite fler live foton på KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Direkt från Teneriffa! Förs... |
|
|
CIAO ITALIEN!
Pressrelease från KTM: ... |
|
|
Nu jobbar vi med Katalogen!
Idag startar vi det digra a... |