Kuritas
Mansplaining MC
Jag är i så fall nationalist - jag vill inte ha packet här.
Nä, kom igen nu. Nog är du lite rasist allt?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag är i så fall nationalist - jag vill inte ha packet här.
Nej, men en hoj misshandlare är du tydligen.Nja stavningspolis är jag inte!
Men detta stycke var så åt helvete, att jag var tvungen.![]()
Antar att du möjligen insinuerar att jag är rasist? Så är icke fallet... Rasism är mig veterligen någon som hatar en människoras överlag, var de än befinner sig. Jag är i så fall nationalist - jag vill inte ha packet här.
Ja dom missar målet: Det är uteslutande och utan undantag lågutbildat white trash som röstar på SD, så partiets blotta existens är ett misslyckande för Sverige.Man har valt en ny och spännande angreppstaktik:
Sverigedemokraterna har misslyckats! Deras höga opinionssiffror är ett misslyckande! Varför? För att de ville egentligen ha ännu bättre siffror.
Man upphör aldrig förvånas hur desperata och trängda djur (liberaler) agerar under stress och press.![]()
. Ja dom missar målet: Det är uteslutande och utan undantag lågutbildat white trash som röstar på SD, så partiets blotta existens är ett misslyckande för Sverige.
Antar att du möjligen insinuerar att jag är rasist? Så är icke fallet... Rasism är mig veterligen någon som hatar en människoras överlag, var de än befinner sig. Jag är i så fall nationalist - jag vill inte ha packet här.

Om jag inte miss minner mig helt så startades det ett "nationalist" parti i tyskland för sisådär en 60-70 år sen.![]()

Nja, nu börjar det bli intressant.
Om det vällde in folk till Sverige som arbetade i t.ex. jordbruk eller byggsektor eller annat så vore det i princip bra för landet. Det är just det som är dilemmat i USA; att man vet att det är så - så egentligen vill man inte göra sig av med alla mexare som krupit genom stängslet. Om de jobbar svart eller inte påverkar egentligen inte USA's ekonomi och det är även därför jag har nada problem med svenskar som jobbar svart heller.
De som utvisas från Sverige kan jag ge mig fan på att de får bidrag, det finns inte en chans på jorden att vårat töntiga samhälle sätter ner fioten ens då. Och även om jag har fel så fortsätter de ju gå i skola, gå till sjukhus, om de inte får bidrag så stjäl de väl, under alla år de överklagar och överklagar. Så nej, bara för att man beslutat om avvisning så är det långt kvar tills kostnaden för samhället upphör.
Aha, var allting felstavadde eller?
Jag ska öva som tusan nu.
Ja dom missar målet: Det är uteslutande och utan undantag lågutbildat white trash som röstar på SD, så partiets blotta existens är ett misslyckande för Sverige.
Ja dom missar målet: Det är uteslutande och utan undantag lågutbildat white trash som röstar på SD, så partiets blotta existens är ett misslyckande för Sverige.

Om jag inte miss minner mig helt så startades det ett "nationalist" parti i tyskland för sisådär en 60-70 år sen.![]()
Nä, jag var ironisk.Antar att du möjligen insinuerar att jag är rasist? Så är icke fallet... Rasism är mig veterligen någon som hatar en människoras överlag, var de än befinner sig. Jag är i så fall nationalist - jag vill inte ha packet här.
Posta resten av den serien om du hittar den.![]()

Det var bara ett konstaterande att Om man är muslim så FINNS allt man behöver i Sverige. Inte att man kommer eller ska, eller måste. Seså.Man är oftast som räddast för det man vet minst om. Och tror man att muslimer söker sig till synagogor har man kanske en del kvar att lära.
Åh, right on spot.
Det fanns ett socialistiskt parti i Sovjetunionen också, är det relavant för svensk socialdemokrati tycker du?
Halva texten var felstavat.
Ett påhopp var det inte.
Mest en liten komentar om att du borde antingen lära sig stava lite bättre.
Eller kolla igenom meningen ett par gånger och se om du slarvat.
So dont be sad![]()

Nu blev det ju ännu mera komiskt!Det var bara ett konstaterande att Om man är muslim så FINNS allt man behöver i Sverige. Inte att man kommer eller ska, eller måste. Seså.
Jag är definitivt rädd på sätt och vis att Sverige håller på att bli något jag inte vill att det ska bli. Därmed säger jag min åsikt, om någon lyssnar är en ju en annan femma.
Det har massinvandrad folk... utan svenskens tillåtelse...
Svensken har blivit påtvingad folk från andra kulturer..
Det är inte invandraren som flyttar från svensken, det är svensken som flyttar från invandraren..
De flesta som kör runt i den här staden med fina mercedes / bmws miljonklassbilar, det är invandrare. Jag är inte avundsjuk, utan det är bara en iaktagelse om att något är konstigt.
Lina, som ligger bakom välkända Ronna har ett område med 20-30 helt nybyggda hus. Det är rena palatsen, det är inte en svensk i det området. Hela ronna, som jag körde igenom igår Söndag... inte en enda svensk, men jag såg runt 40-50 personer ute i området. De flesta mammor med 2-3 barn runt sig. De såg alla glada ut. Det är ju kul iofs! Inga upplopp osv som det var förr, men svensken har emmigrerat därifrån. Det var tydligt.
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot De flesta nav... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |