Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ett problem är väl att alla klasser inte är med i sändningarna och på DVD:n men som Håkan påpekar får alla vara med och betala.Med tanke på hur mycket man lägger ner på den här skiten, så känns 1200:- som en fis i rymden. Särskilt om man efter säsongen kan köpa en DVD med alla sina race på.... Minne för llivet.... På DVD...![]()
Ett problem är väl att alla klasser inte är med i sändningarna och på DVD:n men som Håkan påpekar får alla vara med och betala.
Om man ska vara seriös, så skulle jag iaf bli besviken om det inte blev nåt....
De lär inte sända SC eftersom det väl inte är en SM-klass?!
Näe.. det är ju bara Nordiskt mästerskap.![]()
... jag vill va med på TV!![]()
.

Ett problem är väl att alla klasser inte är med i sändningarna och på DVD:n men som Håkan påpekar får alla vara med och betala.
Nej nej de är endast de förare som kommer med på dvd:n som får betala med andra ord förmodligen bara A-förare...

Olagligt att läsa annans post2728762Läs Håkans post.![]()

Ja, så har jag tolkat det som skrivits dels av Håkan i den här tråden och dels vad som skrivits tidigare år.Haha nä...men är det så att det först är en "startavgift" på 40k o sen tillkommer det 1200 per förare som är med i utvalda klasser.
Ja, så har jag tolkat det som skrivits dels av Håkan i den här tråden och dels vad som skrivits tidigare år.
Mao får även de som inte är med i sändningarna vara med och betala tex 40.000:- i LMS fall.

Olagligt att läsa annans post
Haha nä...men är det så att det först är en "startavgift" på 40k o sen tillkommer det 1200 per förare som är med i utvalda klasser. Hur många är det som betalar 1,2k per tävling?
Med tanke på hur mycket man lägger ner på den här skiten, så känns 1200:- som en fis i rymden. Särskilt om man efter säsongen kan köpa en DVD med alla sina race på.... Minne för llivet.... På DVD...![]()
..
Om den kostar 1200kr, OK! men var det 1200 PER TÄVLING???
6000 kr för säsongen????
![]()
![]()
Under EICMA-mässan i Milano presenterar Harley-Davidson de kommande daga...
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...