SH - Kalendern 2015 http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?c=1 sv Sporthoj.com http://www.sporthoj.com/pics/waplogo.gif http://www.sporthoj.com 209 41 Licenskurs Roadracing, Stockholm Västra-MK http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=678&day=2015-3-28&c=1 Sat, 28 Mar 2015 01:00:00 +0100 Slovakiaring 16-19. april 2015 http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=671&day=2015-4-16&c=1 Thu, 16 Apr 2015 11:00:00 +0200 Mantorp Park 30 April - 1 Maj Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=670&day=2015-4-30&c=1 Thu, 30 Apr 2015 10:00:00 +0200 Mantorp Park 15-17. maj http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=672&day=2015-5-15&c=1 Fri, 15 May 2015 10:00:00 +0200 Gotland Ring 29-31 Maj 2015 - Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=661&day=2015-5-29&c=1 Fri, 29 May 2015 10:00:00 +0200 www.actionpics.se. [URL="http://actionpics.cmsvr.net/files/gotlandring_invitation.pdf"]Nedladdningsbar PDF med all information, Klicka här![/URL] Välkommen med Din anmälan. //Actionpics med personal [video=youtube_share;pd8l9Tb7BzQ]http://youtu.be/pd8l9Tb7BzQ[/video]]]> Gotland Ring 5-7 Juni 2015 - Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=662&day=2015-6-05&c=1 Fri, 05 Jun 2015 10:00:00 +0200 www.actionpics.se. [URL="http://actionpics.cmsvr.net/files/gotlandring_invitation.pdf"]Nedladdningsbar PDF med all information, Klicka här![/URL] Välkommen med Din anmälan. //Actionpics med personal [video=youtube_share;pd8l9Tb7BzQ]http://youtu.be/pd8l9Tb7BzQ[/video]]]> Ring Knutstorp 12-13. juni http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=673&day=2015-6-12&c=1 Fri, 12 Jun 2015 10:00:00 +0200 Anderstorp Raceway 27-28 Juni - Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=663&day=2015-6-27&c=1 Sat, 27 Jun 2015 10:00:00 +0200 Gelleråsen 9-10 Juli Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=664&day=2015-7-09&c=1 Thu, 09 Jul 2015 10:00:00 +0200 Bankjøring for jenter på ACR Mo i Rana http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=666&day=2015-7-14&c=1 Tue, 14 Jul 2015 10:00:00 +0200 Kinnekulle Ring 16-17 Juli Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=667&day=2015-7-16&c=1 Thu, 16 Jul 2015 10:00:00 +0200 Gelleråsen 6-7 Aug Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=665&day=2015-8-06&c=1 Thu, 06 Aug 2015 10:00:00 +0200 Ring Knutstorp 6-9. augusti http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=674&day=2015-8-06&c=1 Thu, 06 Aug 2015 10:00:00 +0200 TT Circuit Assen 19-20. augusti http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=677&day=2015-8-19&c=1 Wed, 19 Aug 2015 10:00:00 +0200 Mantorp Park 3-4 Sept - Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=668&day=2015-9-03&c=1 Thu, 03 Sep 2015 10:00:00 +0200 Gelleråsen 16-17 Sept Actionpics http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=669&day=2015-9-16&c=1 Wed, 16 Sep 2015 10:00:00 +0200 Autodrom Most 2-4 oktober http://www.sporthoj.com/forum/calendar.php?do=getinfo&e=676&day=2015-10-02&c=1 Fri, 02 Oct 2015 10:00:00 +0200