Tony Tiger
On The Run
granted79 skrev:JAG VILL BARA BE OM YRSÄKT FÖR MITT INLÄGG..... MENADE ABSOLUT INTE SÅ SOM DET LÄT.... JAG E VERKLIGEN LEDSEN!!!! KRYA PÅ DIG.... O FÖRLÅT ÄN EN GÅNG!!!!![]()
Du är benådad
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
granted79 skrev:JAG VILL BARA BE OM YRSÄKT FÖR MITT INLÄGG..... MENADE ABSOLUT INTE SÅ SOM DET LÄT.... JAG E VERKLIGEN LEDSEN!!!! KRYA PÅ DIG.... O FÖRLÅT ÄN EN GÅNG!!!!![]()
tack så mkt....Tony Tiger skrev:Du är benådad![]()
En fråga bara... Första sommarn med båge, å du har en gixxer1K...granted79 skrev:tack så mkt....![]()
hoppas vi kommer ses i sommar så att vi kan ha det grymt kul med hojarna .... detta e min första sommar med båge så jag hoppas att man kan få köra med er som brukar träffas på lördagarna kl12 på g.platsen.....VILL OCKSÅ SÄGA ATT DET E GRYMMA GUBBAR O TJEJER SOM ÄR HÄR O SNACKAR!!! TACK FÖR FÖRSTÅENDET!!![]()
hållundan skrev:En fråga bara... Första sommarn med båge, å du har en gixxer1K...
Den e inte dum du...

granted79 skrev:det var fel val av ikon.... menade inte så..... verkligen ledsen om alla uppfattade det fel....jag ber VERKLIGEN OM URSÄKT!!!! var själv nära o lägga mig ner häromdan så jag menade absolut inget illa men jag kan förstå er om ni blev arga.... vet inte vad mer jag ska säga förutom att hoppas att killen kommer o krya på sig så fort som möjligt!!!![]()
tack gubbar... får man komma på ördagarna o köra med er eller.... tänkte ställa på hojen nu på fredag o köra lite om det blir gött väder? ärligt jag har faktiskt mått som e häströv hela tiden nu!! tack tack tack....Thundercat skrev:Du är förlåten.![]()
ok,alla kan ta fel ibland,även jag...granted79 skrev:det var absolut inte så jag menade trodde det var en kompis bara för han brukar ramla ofta!!!
menade absolut inget illa med det... hoppas han blir bättre fort!!! verkligen ledsen!!![]()

Skorpan skrev:ok,alla kan ta fel ibland,även jag...
tyvärr så uppfattar man saker fel ibland pga att vissa här på forumet skriver konstiga inlägg och är skitstövlar
du hade stake nog och be om ursäkt och det tyckte jag var starkt gjort![]()
vi glömmer det här nu![]()
hållundan skrev:Tråden handlade ju faktiskt om väder...
Detta är INTE dumt...
![]()

Fan va rätt...DumDum skrev:Yiehaaaa.![]()
Här ska åkas, ringdingdingdingdning.

|
|
Nordic Sport & Event sammanfattar 2025 års GGN
Pressrelease; Visby, 2025-1... |
|
|
2026 års YAMAHA XSR900 GP
Yamahas Sport Heritage-seri... |
|
|
Yamaha firar 70 år med klassiska Supersport-färger
Yamaha Motor firar sitt 70-... |
|
Smarta garageprylar från IVON!
IVON motorcykellyft, 450 ki... |
|
|
|
Med ny V-twin och monocoque-ram
Ducati presenterar nya Hype... |
|
|
Slutstrid i MotoGP
MotoGP-säsongen börjar lida... |
|
|
CFMOTO V4 SR-RR
CFMOTO presenterade sitt pr... |
|
|
Honda V3R 900 E-Compressor
Honda V3R 900 E-Compressor ... |
|
|
Indian Concept Girder – En framtidsvision?
Indian Concept Girder är en... |
|
|
Yamaha R7 får stor uppgradering!
Yamaha R7 får en nängd uppg... |