Sånt där retar mig, finns det ingen grav till saten eller är det av positiva anledningar man väljer helga en olycksplats?
Är det inte en hyllning till den som räddade den svenska ekonomin?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Sånt där retar mig, finns det ingen grav till saten eller är det av positiva anledningar man väljer helga en olycksplats?
Sånt där retar mig, finns det ingen grav till saten eller är det av positiva anledningar man väljer helga en olycksplats?
Jag tror det var Doris Hopp http://sv.wikipedia.org/wiki/Doris_Hopp Olof Palme mörkade hela Geijer-Affären.
Säpo och polisen hade bevis mot svenska politikers porrklubbsbesök, där Geijer ingick, och Palme går ut i media och förnekar hela affären.
http://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=83&artikel=1757977
[YOUTUBE-ID]RTPR6q8czys[/YOUTUBE-ID]
Kul inslag i Måndagsbörsen med GW från den tiden.
:grisfesten
Vem bryr sig palme är död o det är bra.
Av kristenisterna så måste det ju vara rastafarianisterna som har rätt ejjentlijen.View attachment 478360
Hej!
Krister Petersson här. Nej, pETersson, inte pETTersson.
Jag har beslutat att rätt svar på från var Skandiamannen. Skandiamannen ska alltså in på vågrätt tre.
Nästa vecka återkommer jag om gud finns vilken religion som egentligen är rätt. Tills dess, tjinge-ling!
- Känn ingen press att svara om du inte vet vem vittnet var ; )Vem bryr sig palme är död o det är bra.
Det vet väll ingen, så någon press känner jag ej.- Känn ingen press att svara om du inte vet vem vittnet var ; )
- Någon/några vet nog iof..Det vet väll ingen, så någon press känner jag ej.
Polis/militär.- Någon/några vet nog iof..
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
GB350S i fokus på Wheels and Waves 2025
Honda var tillbaka i Biarri... |
|
![]() |
En hyllning till mästaren!
Pressrelease från MV Agusta... |
![]() |
Vinnarhoj från Custom Bike Show
I nästa nummer av Allt om M... |
![]() |
Testhoj hämtas från Sulas MC
Vi åkte till Strängnäs för ... |
Transportstyrelsen avvecklar appen Mina fordon
Foto: Andreas Johansson ... |
|
![]() |
Custom Bike Show 2025
Den 7 juni var det åter dag... |
![]() |
Forged följer tre baggerbyggen
Tre amerikanska hojbyggare ... |
Trendbrott: Rullgrusolyckor med MC minskar
Statistik från försäkringsb... |
|
Mc-olyckor kopplat till rullgrus minskar
Trendbrott: Statistik från ... |