Bärgren skrev:2605682Men give it a f**king guess varför. Det var ju inte alls så att killen inte hade alla indianer i kanoten och att hans kor hade flytt från hagen.![]()
hehe, nej.. Det märkte jag väll
gasres på 6an FTW

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Bärgren skrev:2605682Men give it a f**king guess varför. Det var ju inte alls så att killen inte hade alla indianer i kanoten och att hans kor hade flytt från hagen.![]()

HannesH skrev:2607233HAHAHAHAHA!
vem känner sig träffad?![]()
NiklasL skrev:2607405Personen i fråga som borde känna sig träffad är för dum för att fatta att denne borde känna sig träffad.
.För en gångs skull är det inte dig vi pratar omBärgren skrev:2607423.

Lundgren skrev:2607484För en gångs skull är det inte dig vi pratar omFör övrigt sluta spamma sönder en så bra och värdefull tråd. Sabbar ju hela tråden
![]()
Bärgren skrev:2607496Jag är ett as, skjut mig.
wINBLAD skrev:2607547Får jag dina motorcyklar då?![]()
![]()
ja, typ radera alla "nya" inlkägg och stänga tråden igen, så det inte blir en spamtråd med nytt folk, utan bara de gammla skiten..Mr EmCom skrev:2608534ja tycker rosen ska radera alla inlägg fårn den senaste (ganska värdelösa) diskution

HannesH skrev:2608565ja, typ radera alla "nya" inlkägg och stänga tråden igen, så det inte blir en spamtråd med nytt folk, utan bara de gammla skiten..![]()

men och, nu har ju alla som vill se den sett den.. låt dne vila i en halår/årBärgren skrev:2608590Kan bli svårt att hålla liv i tråden då.![]()
Mr EmCom skrev:2608602men och, nu har ju alla som vill se den sett den.. låt dne vila i en halår/år
så kommer den glädja en jävla massa nytt folk då...
:iddi
ja, men känns lönt att vi ska spamma sönder tråden för att hålla den vid liv?Bärgren skrev:2608590Kan bli svårt att hålla liv i tråden då.![]()

-Det kanske var tvåtaktsmotorer! Dom är ju byggda för att ha mycket mer effekt...RF_Racing skrev:1940032Ja det är äckligt högt... Men jämför med 80talets F1 bilar som hade 1500hk ur deras 1,3 liter motorer!
Tack. Älskar att läsa denna tråden,2845983Hahahha hääärlig kille!![]()
Tack. Älskar att läsa denna tråden,![]()
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Shelby Turner, klar för GGN
Pressmeddelande 2026-08-05F... |
|
|
Premiär för Östgöta Dundret
Under 1940 talet var Finspå... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |