Var det du???

Hade jag inte tyckt att det var så väldigt gött med öl igårkväll hade jag lätt kört en sväng idag, nu får man sitta inne och kolla kranen droppa istället! :gnissla :fyllisar
 
Orange, såg ut att vara en Yamaha FZ6N eller FZ1N, körde mot Mölndal, syntes strax innan Liseberg på 3filiga leden i Lördags runt 16:45
 
I helgen såg jag en minkgrön Dennis brappPPAa förbi utanför fönstret. Ge fan i att bRRRrrrrRRRAaappa utanför mitt fönster när jag inte är ute och åker :mad::4skrika:mad:
 
hahahaha ooooojdå ;) nothing but löve min vän ! jag skrämde fram våren!:banana
 
Ingen som såg den coole snubben på en vit SMT idag som körde runt Landvetter sjön? :banana
 
Mint (condition) SMC slangade förbi mig igår morse vid Marklandsgatan. Kan vara en viss Herr D som var på väg till jobbet. Såg gött ut! :tummen
 
Supermotard som kom till Viktoria i wasa idag, sedan kom du utanför Nordstan på kvällen sedan med en extra hjälm i handen?
 
Satans!!! Såg ej hojen men jag hörde den, en super motard och polisen bakom honom vid nordstaden och fortsatte mot grönsaks torget. Det gjorde min dag jag tänkte "fuck the Police"
 
Satans!!! Såg ej hojen men jag hörde den, en super motard och polisen bakom honom vid nordstaden och fortsatte mot grönsaks torget. Det gjorde min dag jag tänkte "fuck the Police"
Det fanns nog en anledning att snuten jagade honom. Eller vad tror du?
 
Nyheter
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027

Brembos nya carboceramiska ...

Ducati lanserar Desmo450 EDS

Ducati lanserar Desmo450 ED...

Custom Bike Show 2026

I år var det 52a gången Cus...

Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!

Med en månad kvar är det gl...

Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp

I motorvärlden finns det ha...

Inga mirakelbatterier ändå?

Rabalder kring Verge: Har s...

Custom Bike Show på lördag!

På Sveriges nationaldag, nu...

Bilder från DGR 2026

Den 17 maj kördes The Disti...

ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige

PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,...

Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!

Det är med glädje vi pratar...

Back
Top