Vad gjorde dig förbannad idag?

Status
Ej öppen för fler svar.
Började på ett nytt jobb förra veckan. och på det jobbet fanns det en tjej. När jag såg henne första gången så kändes det som att bli slagen av en hammare,hon var helt perfekt. Efter första arbets dagen satt vi och drunknade i varandras ögon. Någon som känner igen sig? I alla fall han bara jobba två gånger tillsammans med henne idag skulle ha blivit den tredje.

Men nästan frame vid jobbet ringer nån idoit ifrån sthlm och säger att jag och alla andra på gbg kontoret är uppsagda med omedelbar verkan. Så jag kan inte träffa henne igen iom att jag inte har hennes nummer eller hennes msn. Och som för att strö salt is åren säger gubbjäveln"hoppas du hade trevligt så länge det varade":mad: Men han kunde ju inte veta nåt.

Är ialla fall nästan helt knäckt men det hjälpte att skriva av sig lite

Ha d/ Fredrik
 
Nån IDIOT?! tappade sin plånbok ikväll i norrköping, hur fan kan man slarva på det viset?? FÖRBANNAD ÄR jAG...
 
När jag kollade kontot och såg att det har dragits för mycket pengar utan en enda jävla förklaring :mad: Sen ringer man till banken och får höra att det är väntetid och blir bortkopplad! Kan de satans jävla idioterna inte bara säga att de är så jävla feta att de måste ha lunch nu!?
 
När jag röstade på den här jäkla tråden så blev det totala betyget 3 stjärnor. GAH!
Den andra som röstade måste ha röstat full pott. :kulspruta :pangihuve
 
Ja dagen började så bra med att jag klarade teori provet:) sen gick jag till körskolan (citytrafik i sundsvall) för att boka en körlektion, när jag kom dit så sa dem att dem kunde skräddarsy några körlektioner till mig eftersom det inet fanns någon körning förns 19 juli, tyckte det var snällt av dem .. men nu för ungefär en timme sedan så fick jag för mig att dem lurade mig att det inte fanns någon körning för att dem skulle pressa mig som en citron på pengar. mycket riktigt fanns det lediga körningar från den 11/6!! så jag har bestämmt mig för att skrota city;) och köra upp privat. Hur det nu kommer att gå:D:P
 
Status
Ej öppen för fler svar.
Nyheter
Nytt världsrekord:”highchair wheelie” i 204 km/h

Den brittiske stuntföraren ...

Stora Motorcykelkatalogen 2026

Nu har vi öppnat förbeställ...

Nya Panigale V4 R: Ducatis nya högfartsvapen

Nya Panigale V4 R har senas...

Vilken otrolig comeback!

Spanjoren Marc Marquez full...

Indian slår rekord på Bonneville Salt Flats

Ända sedan INDIAN MOTORCYCL...

Nya Ducati Panigale V4 R

Ducati har nu lanserat nya ...

Eldrivna Honda WN7

Honda WN7 Honda har pres...

Stark Varg EX, en smygande ninja!

Nu har jag och Varg EX hunn...

BMW presenterar Vision CE

I samband med IAA Mobility ...

Honda lanserar elmotorcykeln WN7

Honda har presenterat eldri...

Back
Top