Vad fick dig att le idag?

Jag fick telefonnumret av en tjej som jobbar i ett gatukök där jag köper burgare ibland. "Vad modigt du är" sa hon med sitt underbara leende när jag frågade om hon ville ta en fika med mig nångång :kär
yeeees!
 
BILL, fick mig att le som fan idag!

Vi var ute på vår tredje dejt, och han fick ligga jättemycket, i en massa kurvor...! Jag älskar honom!
 
Att vakna på morgonen med en starkt strålande sol genom gliporna vid gardinerna. Aaaaaah!! :tummenupp
 
Denna fick mig att gapflabba en stund. Jepp, jag gillar Stjärnornas Krig, och ja, jag var med när Star Wars fortfarande hette Stjärnornas Krig! :)

[YOUTUBE-ID]2ljFfL-mL70[/YOUTUBE-ID]

Bar läge för kvalitetstid med sig själv:D

:lol:lol:lol
 
Last edited:
Min son fick mig att le stort idag när han äntligen kunde vara i skolan igen, bara trekvart, sen blev han för trött, men ändå.

Med tanke på att han körde in i ett träd med crossen förra söndan och skaffade sig blödningar på lever, mjälte och en njure, ett hål i ena lungan, fraktur i handen och slog av käken och låg medvetslös utan egen andning till tisdagkvällen och efter det har gått igenom en käkoperation så är det starkt av honom att vilja åka till skolan redan. :yoparty
 
*/ ?>
Nyheter
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich

Tysk precision möter äkta G...

Vinn en batteriladdare från CTEK

I samarbete med CTEK har vi...

Video: KTM 1390 Super Adventure S EVO!

Super Adventure och Teide ...

Bokningar pågår till Gotland Ring Bike Week!

Boka sommarens härligaste b...

Gotland Ring GPE Circuit i konkurs, verksamheten räddad!

Bolaget bakom den dagliga d...

Besöksstorm till MC-mässan på Elmia

Den svenska mc-mässan har v...

MC-mässan startar idag

Med start idag, den 23 janu...

Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!

Bikes monter full till bred...

Back
Top