Vad fick dig att le idag?

Sitta på lådan med nyköpt hoj, ska på konsert med syrrorna imorn, grilla med vänner på lördag å köra stubbrace på söndag, hur skulle ja inte kunna le? :)
 
Provade klänningar som hängt i garderoben pga att de hade krympt men idag hade dom blivit större igen o satt klockrent så nu somnar man med ett brett leende. :D
 
Fulfixen medelst en bult, mutter och Biltemas bromsrengöring gjorde de flytande skivorna flytande igen och hojen känns som en ny hoj i bromsarna. Äntligen gör de stålomspunna bromsslangarna nytta också!
:banana:banana:banana
 
Sitter och slöar med datorn och väntar på att sambon ska stöka runt klart, sen så blir det alkohol och motogp-rejs från 2003 på tvn. Man måste ju se ikapp lite missade lopp liksom. Aaah, fan vad jag gillar tösen.
 
Sitter och slöar med datorn och väntar på att sambon ska stöka runt klart, sen så blir det alkohol och motogp-rejs från 2003 på tvn. Man måste ju se ikapp lite missade lopp liksom. Aaah, fan vad jag gillar tösen.

You SHOULD! Match made in... fill in the blank! :yoparty
 
Nyheter
ZX Moto gör en Honda-lik retromodell

Screenshot Titta bakåt u...

Nya Ducati Multistrada V4 Rally

Pressrelease från Ducati (B...

MV Agusta bekräftar ny Brutale

MV Agusta har avslöjat en d...

Yamaha rekordsatsar på GGN

När världens största enduro...

Buell 1190 Super Cruiser rullar av linan

Screenshot När Buell för...

Nytt världsrekord:”highchair wheelie” i 204 km/h

Den brittiske stuntföraren ...

Stora Motorcykelkatalogen 2026

Nu har vi öppnat förbeställ...

Nya Panigale V4 R: Ducatis nya högfartsvapen

Nya Panigale V4 R har senas...

Vilken otrolig comeback!

Spanjoren Marc Marquez full...

Indian slår rekord på Bonneville Salt Flats

Ända sedan INDIAN MOTORCYCL...

Back
Top