iceice
Gudomlig sporthojare
Gedore och Facom är bra, Dowidat har jag inte provat.Me like! Jag kan tänka mig Gedore, Dowidat och Facom också.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Gedore och Facom är bra, Dowidat har jag inte provat.Me like! Jag kan tänka mig Gedore, Dowidat och Facom också.
DOwidat är grundarna av GeDOre. Varumärket finns används inte längre. Spitzenkvalität!Gedore och Facom är bra, Dowidat har jag inte provat.
Ens partner. Oftast inte ens partner...Vad behövs INTE i ett hojgarage?
En 5 tons hjullastare. Men nu är det såpass varmt ute att det går att byta läckande hydraulslangar.Vad behövs INTE i ett hojgarage?
Håller inte med. Det är det som saknas mest, nu är jag ju inte man då så ni funkar kanske annorlunda men det finns ju inget som är så mysigt som en man som mekar i garaget på sin eller min hoj, hänger där ihop och pratar om hojresor man gjort eller ska ta ihop. Ett hojgarage kan ha allt, men utan en partner som är med så är det jäkligt fattigt och tomt, ganska dötrist.Ens partner. Oftast inte ens partner...
Du är ju dessutom en väldigt annorlunda kvinna också.Håller inte med. Det är det som saknas mest, nu är jag ju inte man då så ni funkar kanske annorlunda men det finns ju inget som är så mysigt som en man som mekar i garaget på sin eller min hoj, hänger där ihop och pratar om hojresor man gjort eller ska ta ihop. Ett hojgarage kan ha allt, men utan en partner som är med så är det jäkligt fattigt och tomt, ganska dötrist.
Men som sagt, jag är kvinna så jag behöver inte ett garage där jag får vara ifred, typ man cave behov, så det är väl annorlunda.
Ens partner. Oftast inte ens partner...
En 5 tons hjullastare. Men nu är det såpass varmt ute att det går att byta läckande hydraulslangar.

Kanske skall skrivas om till "någon som inte är intresserad".Håller inte med. Det är det som saknas mest, nu är jag ju inte man då så ni funkar kanske annorlunda men det finns ju inget som är så mysigt som en man som mekar i garaget på sin eller min hoj, hänger där ihop och pratar om hojresor man gjort eller ska ta ihop. Ett hojgarage kan ha allt, men utan en partner som är med så är det jäkligt fattigt och tomt, ganska dötrist.
Men som sagt, jag är kvinna så jag behöver inte ett garage där jag får vara ifred, typ man cave behov, så det är väl annorlunda.
Jag skulle nog säga att det nog går att hitta användingsområden för den också men isf måste jag förutom själva hjullastaren även behöva ett större garage - på alla ledder.En 5 tons hjullastare. Men nu är det såpass varmt ute att det går att byta läckande hydraulslangar.
|
|
Bike-Dagarna har öppnat!
Vinn en airbagväst från Dai... |
|
|
H-D Pan America 1250 Limited provkörd
I nummer 5 av Allt om MC ko... |
|
|
Custom Bike Show den 6e juni.
När Twin Club MC i Norrtälj... |
|
|
Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo
Mötets ordförande Anna Iwar... |
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride
Den 17 maj är det åter dags... |
|
|
|
Stor invigning på Sulas MC
Efter att Sulas MC bestämde... |
|
|
Nyheter från Wunderlich
Wunderlich är ett företag i... |
|
|
Stark Future tredubblar omsättningen
Barcelona, Spanien – april ... |
|
|
Harley-Davidson lanserar RIDE
Pressrelease från Harley-Da... |
|
|
KTM uppdaterar sin elhoj
Pressrelease från KTM: ... |