Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
varför blir man inte förvånad
Det kan anses lite besvärligt, om man bara står i byn och sprutar.
Nej för guds skull. Tänk vad vi män skulle få köa till toaletterna sen. Det är ju en av fördelarna med att vara man, att det nästan aldrig är kö till herrarnas, när damerna står i en 10 meter lång kö. Behåll könstillhörigheten på toa!!Eller kanske bara ersätta det med toaletter.
Vi har sådana hemma. Ingen könstillhörighet alls på toaletten. Funkar toppenbra
Men i damernas kö är det bara hälften som verkligen ska dit, de andra är sällskap.Nej för guds skull. Tänk vad vi män skulle få köa till toaletterna sen. Det är ju en av fördelarna med att vara man, att det nästan aldrig är kö till herrarnas, när damerna står i en 10 meter lång kö. Behåll könstillhörigheten på toa!!![]()
Nej för guds skull. Tänk vad vi män skulle få köa till toaletterna sen. Det är ju en av fördelarna med att vara man, att det nästan aldrig är kö till herrarnas, när damerna står i en 10 meter lång kö. Behåll könstillhörigheten på toa!!![]()
Eller separera inte efter kön utan efter Fitta respektive Kuk för undvika dagens förvirring.Nej för guds skull. Tänk vad vi män skulle få köa till toaletterna sen. Det är ju en av fördelarna med att vara man, att det nästan aldrig är kö till herrarnas, när damerna står i en 10 meter lång kö. Behåll könstillhörigheten på toa!!![]()
Ska du vara kontrollant då eller?Eller separera inte efter kön utan efter Fitta respektive Kuk för undvika dagens förvirring.
Nej, antal.Är det där alltså miles?
|
Di Giannantonio tillbaka som vinnare!
Fabio Di Giannantonio är fö... |
|
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride – Körs i morgon!
Den 17 maj är det åter dags... |
|
|
GOTLAND GRAND NATIONAL OCH AFTONBLADET SÄNDER 12 TIMMAR LIVE FRÅN ÅRETS TÄVLING!
Foto: Karin Tornblom Pre... |
|
|
|
Allt om MC på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |
|
|
Bike på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |
|
|
Stabilt läge på Gotland Ring!
Den trista dispyten om ägan... |
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |