Tråden för stötande skämt

Jag känner inte en enda hetrosexuell man som gillar dom där fläskläpparna, och samma sak gäller hor-klor, naglar som är så långa och spetsiga att dom är direkt handikappande.

Vad kvinnor gör med sitt utseende gör dom till 90% för andra kvinnor
Helt enig.
Hur fan torkar man ens sig ordentligt i röven med hor-klor utan att skrapa fram fem nya hemorrojder varje gång?
 
Jag känner inte en enda hetrosexuell man som gillar dom där fläskläpparna, och samma sak gäller hor-klor, naglar som är så långa och spetsiga att dom är direkt handikappande.

Vad kvinnor gör med sitt utseende gör dom till 90% för andra kvinnor
Samma med tjejer som tycker att killar är lyckligt lottade som kan ha samma byxor flera dagar i rad eller bära i stort sett samma utstyrsel till flera olika fester. INGEN snubbe skulle bry sig, eller ens märka, om en tjej bar samma klänning vid två direkt påföljande tillfällen, och antagligen skulle vi inte märka om kvinntimret inte bytte vardagskläder oftare än att det började lukta om henne... Kritiken och fördömandet kommer enbart från andra kvinnor, och varför ska någon heterosexuell kvinna bry sig om en annan kvinnas åsikter?

Att se bra ut och lukta gott gör man för att behaga den man vill ligga med, och när man väl fått omkull den tilltänkta så behöver man tydligen inte anstränga sig så förbannat... Samma kvinna som kan tycka att det är skitviktigt att klä upp sig, sminka sig, duscha två gånger på samma dag, parfymera sig etc inför en tjejkväll kan lika gärna pösa runt i mjukisbyxor, osminkade och med flottigt hår, när de umgås hemma och har myskväll med partnern. Partnern behöver de inte imponera på, han är redan fast. Skämma ut sig i dylikt skick inför bästaste tjejpolarna däremot... :skrämd
 
Nyheter
Med ny V-twin och monocoque-ram

Ducati presenterar nya Hype...

Slutstrid i MotoGP

MotoGP-säsongen börjar lida...

CFMOTO V4 SR-RR

CFMOTO presenterade sitt pr...

Honda V3R 900 E-Compressor

Honda V3R 900 E-Compressor ...

Indian Concept Girder – En framtidsvision?

Indian Concept Girder är en...

Yamaha R7 får stor uppgradering!

Yamaha R7 får en nängd uppg...

BMW F 450 GS för prisvärda äventyr

BMW presenterade den länge ...

BSA Thunderbold avtäckt på EICMA

BSA har avtäckt sin fjärde ...

ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National

Årets Gotland Grand Nationa...

Nytt om H-D Bagger-Världscupen

Under en presskonferens på ...

Back
Top