Mc-Kille-25
Ny medlem
jag undrar varför inte lite närmare skåne.
dessutom billigare, fler folk och så,elleR?
dessutom billigare, fler folk och så,elleR?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Mc-Kille-25 skrev:jag undrar varför inte lite närmare skåne.
dessutom billigare, fler folk och så,elleR?

ehh... e du på riktigt eller?? närmre för vilka då?? för skåne ligge ju mitt i sverige.. förlåt det hade jag glömt!! Visst.. örebro ligger ju inte direkt mitt i heller.. men nämre för dom flesta, än att alla ska åka långt ner till danmark.Mc-Kille-25 skrev:jag undrar varför inte lite närmare skåne.
dessutom billigare, fler folk och så,elleR?
Mc-Kille-25 skrev:jag undrar varför inte lite närmare skåne.
dessutom billigare, fler folk och så,elleR?
vet inte vad du syflar på men men det är för fler inte har anmält sig
Maffan kommer upp med pengar från ett par RR folk ... jag e på. Me like to burnout and boooose......blom skrev:fyll på fyll på fyll på och betala.. inte många dagar kvar nu![]()
Mr K skrev:Maffan kommer upp med pengar från ett par RR folk ... jag e på. Me like to burnout and boooose......
eftersom det är svårt att få folk att åka så pass långt bara för att festa så tippar jag på 4-7stTERMINATOR skrev:hur många blir ni från RR???
det går nog att fixa till .. ialf i närheten... kan ju inte lova 100%Mr K skrev:Är det ok för fiskeboda att annordna en spontanburntävling? Jag kan nog fixxa sponsor till det ......
Har ni tillgång till däckkrängar grejjor?blom skrev:det går nog att fixa till .. ialf i närheten... kan ju inte lova 100%
Mr K skrev:Har ni tillgång till däckkrängar grejjor?
Kan man komma upp redan fredagen den 26e på EM/Kväll?

Kjelle skrev:OK, hårda fakta:
Vi behöver minst 100 betalande festprissar för att kunna köra i Fiskeboda som planerat, annars måste vi börja leta efter en plan B.
sismo skrev:Ojoj... Många rykten från förra årets MUF-tjohejsan i fiskeboda... Funderar starkt på att skriva upp mig, men ska höra med lite polare också innan.
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |
|
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
|
|
Harley‑Davidson ”Creators Custom Clash”
Harley‑Davidson drar igång ... |