Vem e du?
Vem.. jag?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Vem e du?
Vadå..?
Så det är helt okej att ränna omkring i en one-piece så länge den är gjord av läder och sportar knäpuckar?
View attachment 352219
Ett svenskt företag: Chromogenics håller på att forska kring denna teknik. De verkar vara på god väg att ta fram precis det du nämner, dock är det vanliga fönster som står fönster som står först på deras lista för denna teknik.
Nej, eftersom det är ett skinnställ så ställer du fel fråga. Men fortsätt blogga om surdeg och gråta till Greys anatomy iklädd din onepiece du. Det har du rätt till (tyvärr).
Skickat från mig med massor av kärlek
Swedie - Snälla, kan vi inte få en såndär rolig figur att fästa i inläggen för :ironi
Kan tillägga att jag inte skulle klara en rättpsykiatrisk undersökning, då jag är ägare av en onepiece.
Mvh //Robert
Swedie - Snälla, kan vi inte få en såndär rolig figur att fästa i inläggen för :ironi så att inte missförstånd uppstår i diskussionerna kring dessa clownkostymer - med eller utan läder, kamelrygg och plastknän..
PoK
KK
Den här har funkat för mig ;-) låna den gärna, men glöm inte bort var du fick den ifrån ;-)
//Micke
Tänk om det fanns ett visir som ändrade sig beroende på soljuset.Genomskinligt vid mulet väder och mörkt vid starkt solsken.
Läste precis i tidningen Allt om Mc Att hjälmtillverkaren Lazer har ett fotokromatiskt visir som ändrar färg beroende på det omgivande ljuset, nyhet för 2012
Swedie - Snälla, kan vi inte få en såndär rolig figur att fästa i inläggen för :ironi så att inte missförstånd uppstår i diskussionerna kring dessa clownkostymer - med eller utan läder, kamelrygg och plastknän..
PoK
KK
Den finns redan på sätt och vis. Om du kollar adressfältet på surfbrädan så står det http://www.sporthoj.com i början på alla sidor som har ironi. Kanonsmart, jag använder det varje dag.![]()
Ändå missade du alla nyanser idag...
PoK
KK
Tjusigt Pepper, visste faktiskt inte att sporthoj hade sin alldeles egna crossdresser. Verkar vara mycket mer välkomnande och accepterat här inne än vad jag trott att det var! Good on you!
Vem.. jag?
Den här har funkat för mig ;-) låna den gärna, men glöm inte bort var du fick den ifrån ;-)
//Micke
+
+
+
+ 
+
+
+
+ 
Både spegel och mörktonat är snyggt enl mig beroende på si övrig utrustning, men nackdelen med de mörka är att det blir lite väl mörkt är det börjar skymma eller regnar...då är spegel bättre som ger mer ljus.
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...