Sommarplåga 2010?

Äh, du är paranoid. Det är ju bara två låtar på P3s digilistas topp-40 som är av Black Eyed Peas. Plus att Interscope har tre andra låtar.

Om jag inte räknar snett så har Lady Ga Ga ensam sex låtar på samma lista. Så hotet kommer nog snarare från henne. Iofs inte alla på topp-40. Men iaf på P3s digilista.

Jag ger mig fan på att gaggatanten var sponsrad av BeP.

Ajjaggajobbajjajja...
Allt sånt är indoktrinerat.


Jag är i ett korståg mot dem.
Gå sådär bra hittills.
 
lovestoned - rasing girl

sanna mina ord
Nja, lite anonym och inte tillräckligt irriterande.

Tänk lite mera mot Svennebanan, The Ketchup Song, Hiphopper, Boten Anna, Dragostea Din Tei, Umbrella och annat som har fastnat på hjärnan likt en hundskit under skorna.
 
Den har försökt men inte lyckats. Kanske 2010? Kvalitetssäkrad, svensk välproducerad kreativitet i musikform. :tummenupp

[YOUTUBE-ID]X61uxaYFmWM[/YOUTUBE-ID]
 
Tjejerna i sista videon ser EXAKT ut som alla andra tjejer i öret, jag skojjar inte.
BLEKT hår svart kjol (eller vad det nu heter) super push-up eller om dom har råd/halvtäta föräldrar så har dom sillisar.
Bingo rimér skulle ju tro att han hade fel på synen...
 
[YOUTUBE-ID]Kf-mw96Otvw[/YOUTUBE-ID]

Bäst hittils :D
 
[YOUTUBE-ID]Z5OQiEj-J2o[/YOUTUBE-ID]

Det blir en bra sommar..

Bubblare: [YOUTUBE-ID]843dECyV_40[/YOUTUBE-ID]
 
Halvgammal låt men tror inte den har spelats så länge i schweden, jag har iaf inte hört den. Kan nog spelas en del i sommar.

[YOUTUBE-ID]EFgvS6eYnWg[/YOUTUBE-ID]
 
Halvgammal låt men tror inte den har spelats så länge i schweden, jag har iaf inte hört den. Kan nog spelas en del i sommar.

[YOUTUBE-ID]EFgvS6eYnWg[/YOUTUBE-ID]

Jaha, panflöjt, vi have a wiener!
 

GARANTERAT årets "plågolåt". (tycker om den iofs) Lär höras från de flesta studentflak & sen även ute på dansgolven. Både Stromae & Mylow är från Belgien så snart kanske man inte bara förknippar det landet med dåligheter längre?
 
*/ ?>
Back
Top