djungel-Jim
Ny medlem
v.8 bär det av till chamonix.... det känns LAGOM pepp när det knappt finns någon snö där nu och vi egentligen bara åker ditt för offpiståkningen.. BAH!!!!!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Om du kan köra bil på fel sida vägen är det inga problem.ooo jag har kortgående planer på att komma iväg till japan under nästa säsong o åka.. hur pass knöligt är det att ta sig runt där och leta puder? Finns det något bra område med flera system i närheten av varandra eller måste man åka runt hela japan för att få så mycket bra åkning som möjligt?

Lind: vadd tycker du om GoPro-stativet!? som du kan se i andra filmklippet där pajade våran ganska snabbt och försökte lagas med tejp hehe, blev helt svajig/böjd samt att det ofta och lätt hända att kameran gled runt och hamnade upp-o-ner :/


än åkning.


Glömde helt bort att lägga ut den här filmen från i vintras. Några av dom bästa puderdagarna jag haft någonsin! (jag med dom gula byxorna)
http://vimeo.com/22411012
Man börjar bli sjukt sugen nu! Kan tipsa om filmen The art of flight! De sjukaste i snowboardfilmsväg! Finns att ladda hem på en sida vi inte får prata om här!![]()

|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Shelby Turner, klar för GGN
Pressmeddelande 2026-08-05F... |
|
|
Premiär för Östgöta Dundret
Under 1940 talet var Finspå... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |