Singeltråden

Varför jag inte gillar mig själv är enkelt. För att jag inte ser ut som brunetten i de senaste inläggen.

Tack Money :krama men jag ser för jävlig ut utan kläder. :crash och du har bara sett mig med kläder :D
Men är det konstigt om man "tror" att det är det och bara det ni boys vill ha när det enda ni lägger in bilder på är brudar som brunetten o trion i sänghalmen?? Konstigt man får ångest??

Nu vet ju jag inte egentligen hur du ser ut alls, men;
Det är förjävla bra att du inte ser ut som hon iaf (brunetten med musklerna, inte money, money är söt).
Jag åtminståne vill absolut inte ha nån knölig tjejj med magrutor. Nån centimeter underhudsfett är både hälsosamt och mjukt att ta på. Mycket mysigare tycker jag då. :)

Killar ser inte på våra kroppar som vi gör. De avgudar våra kroppen även om där är skavanker. Vi tjejer tittar på DETALJER, minsta lilla, och hittar felen.
Är det därför brudar hakar upp sig på min lilla penis? :(
 
Last edited:
Kan helt ärligt säga att jag skiter stort i om killen är rippad som fan eller helt vanlig. Enda som absolut inte går hem är ett stort blobb. Dock har jag aldrig vågat ragga på super vältränade killar då det får ens egen självkänsla att må lite sämre iom träning inte är en prioritet för mig. :)

Riktiga män har kagge, vet du väl?

Ett lammkött som idkar vaniljsex?... :näsblod

Det är busken det! :fakta
 
Du kan ju testa att supa dig själv äldre. Jag vet ingen som lyckats men nån ska ju bli den första.

Superb idé, hur gör man? :D jag får väl fixa falskleg annars helt enkelt...
 
Nyheter
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026

Norton Motorcycles förbered...

GB350S i fokus på Wheels and Waves 2025

Honda var tillbaka i Biarri...

En hyllning till mästaren!

Pressrelease från MV Agusta...

Vinnarhoj från Custom Bike Show

I nästa nummer av Allt om M...

Testhoj hämtas från Sulas MC

Vi åkte till Strängnäs för ...

Transportstyrelsen avvecklar appen Mina fordon

Foto: Andreas Johansson ...

Custom Bike Show 2025

Den 7 juni var det åter dag...

Forged följer tre baggerbyggen

Tre amerikanska hojbyggare ...

Trendbrott: Rullgrusolyckor med MC minskar

Statistik från försäkringsb...

Mc-olyckor kopplat till rullgrus minskar

Trendbrott: Statistik från ...

Back
Top