Singeltråden

Varför jag inte gillar mig själv är enkelt. För att jag inte ser ut som brunetten i de senaste inläggen.

Tack Money :krama men jag ser för jävlig ut utan kläder. :crash och du har bara sett mig med kläder :D
Men är det konstigt om man "tror" att det är det och bara det ni boys vill ha när det enda ni lägger in bilder på är brudar som brunetten o trion i sänghalmen?? Konstigt man får ångest??

Nu vet ju jag inte egentligen hur du ser ut alls, men;
Det är förjävla bra att du inte ser ut som hon iaf (brunetten med musklerna, inte money, money är söt).
Jag åtminståne vill absolut inte ha nån knölig tjejj med magrutor. Nån centimeter underhudsfett är både hälsosamt och mjukt att ta på. Mycket mysigare tycker jag då. :)

Killar ser inte på våra kroppar som vi gör. De avgudar våra kroppen även om där är skavanker. Vi tjejer tittar på DETALJER, minsta lilla, och hittar felen.
Är det därför brudar hakar upp sig på min lilla penis? :(
 
Kan helt ärligt säga att jag skiter stort i om killen är rippad som fan eller helt vanlig. Enda som absolut inte går hem är ett stort blobb. Dock har jag aldrig vågat ragga på super vältränade killar då det får ens egen självkänsla att må lite sämre iom träning inte är en prioritet för mig. :)

Riktiga män har kagge, vet du väl?

Ett lammkött som idkar vaniljsex?... :näsblod

Det är busken det! :fakta
 
Du kan ju testa att supa dig själv äldre. Jag vet ingen som lyckats men nån ska ju bli den första.

Superb idé, hur gör man? :D jag får väl fixa falskleg annars helt enkelt...
 
*/ ?>
Nyheter
Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen

Med anledning av Ducatis 10...

Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!

Just nu återhämtar vi oss p...

Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!

Just nu är vi mitt i provkö...

Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!

Just nu är Bike på plats på...

Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen

Screenshot I samband med...

CTEK visar upp ny laddare och ”booster”

CTEK NXT 5 Nu börjar sol...

Vi provkör nya H-D-modeller

Allt om MC åkte till Malaga...

IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras

EURO MOTO ersätter inte IDM...

Galfer skärper greppet om racing

Pressrelease från Galfer: ...

Vi provkör Indian Chief Vintage

Screenshot I kommande nu...

Back
Top