Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

) så är det nog Skåne o tjejen som gäller Maria1980 skrev:Vi "lantisar" från Enköping kanske kommer, förhoppningsvis får jag med mig några ur vår klubb oxå![]()

Jonathan skrev:Synd att jag bor i Skåne. Har ju aslångt till stockholm fan![]()

Esquire skrev:För att ingen annan är ute då, det är lätt att komma in och tomt vid bardisken.![]()
*host*Bonnie skrev:Var i Malmö för två veckor sedan, värsta snöstormen, skitkallt o fick skotta fram bilen. Kom till oss i värmen istället!![]()

Jonathan skrev:Mjaa alltså. Du bör nog läsa min signatur innan du avgör var jag bor nånstans
Bor alltså i Tierp. 6 mil norr om Uppsala, så jag har inte sådär jättelångt till sthlm. Men är dock endast 18 år gammal![]()

Bonnie skrev:Tivoli är på inför lördagen 21
fast februari lutar åt Fenix

Madhonda skrev:BRA DÄR!!!![]()
Det är aldrig fel med förnyelse!![]()

Bonnie skrev:nu börjar det närma sig!
fan en vecka kvar![]()

Slappa skrev:Vad har hänt med pubkvällarna, tidigare har det ju varit superstort intresse![]()
ktmjacke skrev:var på fenix med 2 polare i går/lördag.
Banken ringde mig idag o sa att pengarna var tebax.På nåt vis har det registrerats tre större uttag inom loppet av en minut.Av säkerhetsskäl kunde inte kvinnan förklara exakt vad som hade skett,men det bästa var att det var ett TEKNIKFEL o alltså ingen luring på fenix som robbat mig.Lite osäkert känns det ju iaf angående framtida problem.Kan ju bli jävligt pinsamt om man har en nota på hyfsat belopp o så helt plötsligt finns det inge cash att betala med.Bonnie skrev:Trist! hoppas det löser sig för dig och att inte Fenix är inblandat!
Tivoli är det som gäller 21 januari i alla fall...klen tröst
Jag cashar alltid på krogen numera... litar inte riktigt på de där glasen med kort i som brukar stå där.. var ute med jobbet och lämnade en pub bland de sista... fick 800 på kortet...förklaringen var att han hade tagit betalt av alla som gått... sen fattades det 800 och jag var sist ut med kort.... det blev en dyr öl jag tog.... orkade inte tjafsa utan vi bytte ställe....
ktmjacke skrev:Banken ringde mig idag o sa att pengarna var tebax.På nåt vis har det registrerats tre större uttag inom loppet av en minut.Av säkerhetsskäl kunde inte kvinnan förklara exakt vad som hade skett,men det bästa var att det var ett TEKNIKFEL o alltså ingen luring på fenix som robbat mig.Lite osäkert känns det ju iaf angående framtida problem.Kan ju bli jävligt pinsamt om man har en nota på hyfsat belopp o så helt plötsligt finns det inge cash att betala med.
du får sluta gå ut på krogen utan vettig hjälp fabbror Jacke ktmjacke skrev:.Kan ju bli jävligt pinsamt om man har en nota på hyfsat belopp o så helt plötsligt finns det inge cash att betala med.

tuppjuck skrev:Men varför alltid precis innan lön!?![]()
Oh well.. plastique fantastique funkar det med![]()
Great att någon engagerar sig. Kudos!![]()
|
|
Seriösa mc-kläder till bra pris
Raven Moravia TX Air+: Seri... |
|
Márquez obeveklig i Misano
Misano gav Márquez hans fem... |
|
|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |