alkohol är äckligt, det hade varit bättre för dig att tagit en tur med hojen istället.Tranicos skrev:2320108Dude! Jag var tvungen att dricka öl idag, men nästa runda ska jag fan med på!![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
alkohol är äckligt, det hade varit bättre för dig att tagit en tur med hojen istället.Tranicos skrev:2320108Dude! Jag var tvungen att dricka öl idag, men nästa runda ska jag fan med på!![]()

Jag vet, jag ska sluta! Sugen på att köra imorgon? Fast inte försent, jag tror jag kommer få ett återfall imorgon kväll!Elgasen skrev:2320119alkohol är äckligt, det hade varit bättre för dig att tagit en tur med hojen istället.![]()

Jag fixat idag juhe!General E skrev:2320118Det ska du fan dude! Jag dricker öl nu efteråt.
Ficksa backdäcket så kör vi! E tillbaka efter helgen.![]()


LiQUiD skrev:2319701Då var man hemma efter en 1½ vecka i Tyskland, Österrike och Schweiz. Perfekt väder, tyvärr lite för varmt för mc-åkning vissa dagar men hellre det än regn. Cirka 360 mil tror jag det blev.
X-up skrev:2320215Låter inte alls dumt, sett många hojar eller?![]()
Hhhmmm.. måste varit vid 06:30 , jag mötte ambulansen i morse vid coop rondellen.. .. verkade inte ha så jä-la bråttom...X-up skrev:2321134Olycka i Skövde i dag. Hoppas det gick bra.
http://www.gp.se/gp/jsp/Crosslink.jsp?d=119&a=287154
Jag ska antagligen dit!Tranicos skrev:2322486Är det någon som ska köra på kullen på fredag? Funderar på att åka dit, men vågar nog inte själv...(Läs: Jag har världens sämsta lokalsinne och kommer förmodligen hamna i Danmark om jag kör själv.)
Tranicos skrev:2322486Är det någon som ska köra på kullen på fredag? Funderar på att åka dit, men vågar nog inte själv...(Läs: Jag har världens sämsta lokalsinne och kommer förmodligen hamna i Danmark om jag kör själv.)
Manhattan skrev:2323838Jag ska dit.
Men jag är inte heller säker på vägen, var ett tag sen jag var där.
Samåkning dit?

Tranicos skrev:2323672Det är varmt! Ingen som ska rejsa med upp till Simsjön och bada lite? Alla polare är utomsocknes för tillfället och man kan ju inte med att bada själv. Måste ha någon som håller alla brudarna borta från mig!![]()
Liz Gsx-R skrev:2325087ja hade hänt på om ja inte hade set det så sen som i dag... har inte badat än...

Tranicos skrev:2323855Visst, det låter som en bra ide! Två fel brukar ju bli ett rätt om jag kommer ihåg matten rätt.
Vet inte hur lång tid det tar att köra, men ska vi sikta på att vara där runt åtta eller?
2fast4Some skrev:2317466Bilder från dagens tur jag och Mike Mission
Runt Askersundstrakten ca 20 mil blev det
Gahhhh hosthost inte ett dugg avis nädå inte alls |
|
Motorsportsalongen i Örebro!
Jag tog en snabb avstickare... |
|
|
Honda CB 1000 GT bjuder på sportig komfort
Det är ingen lätt uppgift H... |
|
|
KTM: ”Det är helt klart vägen framåt.”
Rajiv Bajaj, 58, VD för den... |
|
|
Framtidens hjälmar är här!
Bland finesserna finns ljus... |
|
Öhlins, som under många år ... |
|
|
|
Bridgestone lanserar nytt sportdäck
Bridgestone har presenterat... |
|
|
Ny Suzuki-importör
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
Suzuki byter importör!
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
MotoGP-säsongen avslutas i stor stil
Den traditionella finalbild... |
|
|
Återkallelse av KTM 125, 250, 390 och 990 DUKE-modeller från årsmodell 2024
Är din KTM bland dem som sk... |