bullysmile
Killing time? time kills you!
Mailat vid olika tillfällen till säljare i USA om de kan skriva på paketet att det är en gåva eller med lägre pris men de vägrar. Hur kommer detta sig och vad beror det på?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
TS uttrycker sin förvåning över att säljare i USA inte vill fuska. Utgångspunkten är alltså att man trixar, ska bli kul att följa tråden.

Jösses, vad var det dom inte ville skicka?Nu har jag fått svar av vettiga personer och fattat att det är ett grövre brott att just göra detta!
Och alla andra korvspa-lowlife lirare som alltid ska komma med en tråkig ton så fort de får en syl i vädret och ska visa sig så jävla duktiga kan prova suga av sig själva istället för att sura att nån annan töjer deras kärring!
Nu har jag fått svar av vettiga personer och fattat att det är ett grövre brott att just göra detta!
Och alla andra korvspa-lowlife lirare som alltid ska komma med en tråkig ton så fort de får en syl i vädret och ska visa sig så jävla duktiga kan prova suga av sig själva istället för att sura att nån annan töjer deras kärring!
Mad?
Har bättre för mig, men jävligt irriterande när man ställer en vanlig fråga och det är idioter som kastar skit på en. Verkar mer andra som är "mad" och inte bara kan kommunicera normalt!

Vem kastar skit på dig i denna tråd? Att jag skriver att säljare inte vill fiffla med värdet på paketet då det kan leda till problem med både myndigheter, försäkringsbolag och tull (och även beställare) är ju inte att kasta skit.
Resten av deltagarna i tråden skriver ju ungefär samma saker. Vari ligger skitkastningen?![]()
|
|
Alltid redo för regn
Håll dig torr på hojen – ny... |
|
|
Bridgestone dominerade i Suzuka 8 Hours
Pressrelease från Bridgesto... |
|
|
Publikrekord under World Ducati Week
Ducati slog publikrekord un... |
|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |