Lilla_damen skrev:säg att du blev generad, säg att du rodnar!![]()
*fniss*
det blir toppen, vars ska man regga groupie klubben, äre mattias man ska snacka med?![]()
näerå skämt åsido, ser fram emot 4an.
Haha.... jaa Mattias sköter alla groupies åt mig




Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Lilla_damen skrev:säg att du blev generad, säg att du rodnar!![]()
*fniss*
det blir toppen, vars ska man regga groupie klubben, äre mattias man ska snacka med?![]()
näerå skämt åsido, ser fram emot 4an.
Mattias skrev:Linn gillar att måla, dricka öl och åka bakpå GSX R1000. Hon är inte särskilt lång. Men hon klarade min uttagning (och insättning, hähäh) till groupieregistret galant. Välkommen till RoLLERFaNS, Linn!
Macho Woman skrev:Ditt val av filmmusik. Du har en förmåga att hitta låtar som verkligen förhöjer bilderna och skapar stämning. Jag är oerhört imponerad av dina goda idéer. Måste fråga hur du väljer låtar. Är det sådant du redan har hemma, kommer du att tänka på någon låt som skulle passa och skaffar den, eller sitter du och lyssnar på slumpmässigt valda låtar för att sedan välja?
Bildredigeringen. Genom tajming, snygga kameravinklar och ljud-, bildredigering skapar du en hjälte av en vanlig man. Du borde verkligen fundera på att försörja dig som filmregissör.
Ken Keniff skrev:Här kommer Oscar statyetten....![]()
Macho Woman skrev:Istället för att sätta in en och annan bow-smiley vill jag kommentera följande (Obs! Inte i prioritetsordning. Alla delar är lika viktiga för resultatet):
Ditt val av filmmusik. Du har en förmåga att hitta låtar som verkligen förhöjer bilderna och skapar stämning. Jag är oerhört imponerad av dina goda idéer. Måste fråga hur du väljer låtar. Är det sådant du redan har hemma, kommer du att tänka på någon låt som skulle passa och skaffar den, eller sitter du och lyssnar på slumpmässigt valda låtar för att sedan välja?
Bildredigeringen. Genom tajming, snygga kameravinklar och ljud-, bildredigering skapar du en hjälte av en vanlig man. Du borde verkligen fundera på att försörja dig som filmregissör.
Ditt sinne för detaljer. De korta textraderna och de inflikade ljuden som du med precision lyckats välja precis rätt av, gör stor skillnad.
Handlingen/innehållet. Inte nog med att du börjar bli bakslangskung (som rr-groupie är jag motvilligt imponerad av killar som kör på gata, men å andra sidan är det alltid imponerande med folk som kan hantera sin hoj), du kan dessutom konsten att skoja med dig själv, vilket är största beviset på en avslappnad attityd till sig själv och omgivningen. Du är COOL, helt enkelt! Köp den här kanindräkten och gå på krogen i också, så ska jag beundra dig i evighet!
eisbaer skrev:Jag tycker killen med arlen ness-stället var söt. Nån som har hans nummer?
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
GB350S i fokus på Wheels and Waves 2025
Honda var tillbaka i Biarri... |
|
![]() |
En hyllning till mästaren!
Pressrelease från MV Agusta... |
![]() |
Vinnarhoj från Custom Bike Show
I nästa nummer av Allt om M... |
![]() |
Testhoj hämtas från Sulas MC
Vi åkte till Strängnäs för ... |
Transportstyrelsen avvecklar appen Mina fordon
Foto: Andreas Johansson ... |
|
![]() |
Custom Bike Show 2025
Den 7 juni var det åter dag... |
![]() |
Forged följer tre baggerbyggen
Tre amerikanska hojbyggare ... |
Trendbrott: Rullgrusolyckor med MC minskar
Statistik från försäkringsb... |
|
Mc-olyckor kopplat till rullgrus minskar
Trendbrott: Statistik från ... |