Nitrous
www.actionpics.se
Hornet skrev:Räknas jag till familjen![]()
Såklart
/Nitrous
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Hornet skrev:Räknas jag till familjen![]()
Jo ja vet exakt vart du menar....amullo skrev:Jaa.. hur skall man beskriva vilken kurva jag menar...
Feldoserad höger i slutet av banan.. Sen lååång vänster upp över krön och nerför backen (Lite höger/vänster) till ipincip 180 grader höger (lång) uppför och S ut på rakan.

thundrace skrev:Ja,och på den 7'de dagen gav Han oss däckkrängare och extrafälgar...![]()
-PLM- skrev:Som jag kommer ha svårt att få med mig utan bil
En dag är vad som gäller för mig, gissar att man måste betala för bägge dagarna om ni bokar bägge ifall man vill vara med?
Om försäkringsproblemet fortfarande är aktuellt i sommar så kan man väl ställa av hojen en vecka före körningen, teckna en trafikförsäkring i ett "bra" bolag, ställa på och sedan ställa av igen efter helgen och ta upp den gamla försäkringen?blub skrev:Faen bara att TH verkar vara enda bolaget som ger vettig premie (ökning på +250% till nästa bolag)
![]()
sandstream skrev:Om försäkringsproblemet fortfarande är aktuellt i sommar så kan man väl ställa av hojen en vecka före körningen, teckna en trafikförsäkring i ett "bra" bolag, ställa på och sedan ställa av igen efter helgen och ta upp den gamla försäkringen?
-PLM- skrev:Som jag kommer ha svårt att få med mig utan bil
En dag är vad som gäller för mig, gissar att man måste betala för bägge dagarna om ni bokar bägge ifall man vill vara med?
Mavve skrev:Om man har nån o åka med så e jag nog på.
Eldstorm skrev:Får man tillbaka inbetalade pengar vid återbud eller förverkas de?![]()
Om intresset blir så stort att inte alla som vill kommer med, öppnar ni då för möjligheten att kunna åka endast en dag för att fler ska få chansen att åka?
Hornet skrev:Räknas jag till familjen![]()

Nitrous skrev:Resultatet talar för sig själv i Pollen.
När vi nu sannolikt kommer att satsa på att hyra hela området 2 dgr så hoppas vi att ni som röstat oxå anmäler er och inte lyser med er frånvaro.
Anmälan kommer upp i början på December!
/Nitrous & Liwa1
|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |