Aion
black danger lost in the woods
Jaha första vurpan för iår avklarad, fan vad blödande asfalt är halt



Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Emmi skrev:2284362Vad hände och hur gick det med dej och hojen? Inga taxibilar inblandade?
M A N G E skrev:2281979haha surt...
jag sålde den för några veckor sen.
nu blir det en ktm 660 istället.
måste bara hitta nån först....![]()
BAD skrev:2285346FAAAN vad trött jag är på att hålla mig vaken efter de där slynglarna, om den där killen kunde visa sig snart igen så jag får bryta fingrarna på han så man kan sova gott sen.Jag kommer hålla öppet hus när han är fast det finns 10 fingrar o tio tår först till kvarn!
Såg inte exakt vad det var för hoj han körde men det kan vara en TL1000s eller en ducce.Ljudet var grovt och piporna satt fast under skjutspinnarna.
Hade tydligen varit här natten till söndag med när jag o ¤Fireblade¤ var på finlandskryss.Då hade en tant fått syn på 2 killar den ena hade bultsax,när de såg henne stack de.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
aJonator skrev:2285399Det är juh fan att man inte ska få ha sakerna ifred. Du får sätta upp nån videokamera i fänstret mot gården som spelar in varje natt på Lonplay å spelar över nästa om inget händer. Studera filmen å sen får vi samlaett civil garde å
honom.....
![]()
jockesurf skrev:2285508Såg också en sporthoj utan kåpor, hojmodell ???. Kanske håller de på att lacka om hojen. Kan inte vara roligt att åka runt med en mattsvart sporttwin med dubbelpipor i jkpg just nu!
BAD: gött att nedräkningen är nära nu! Har nog aldrig varit så hojsugen som man är nu...
MestHemlig skrev:2286172En fråga helt off topic men Nån som vet nån bra gokart bana inom 20 mils radie?
Nu menar jag inte lokala banan som va kul att åka utan BRA bana!
Göteborg har ju en dom körde världscupo tävlingar på innan och bilarna gör 80 km/h... va där förra året och åkte (torslanda) men tänkte anordna en resa nån annan stans i år.. nån som vet någon?
sorry för off topic men MC åkare brukar ha lite kärlek till snabba bilar med![]()
då ska man bara hitta den sidan med... om dom har någon..aJonator skrev:2286323Fredrik Ekblom har en Gokartbana typ i örebrotrakten. är väl kanske 25mil dit. Men sägs vara grymmt snabba kartar och banan är nog inte mer än 1-1½år gammal.för den!
MestHemlig skrev:2286347då ska man bara hitta den sidan med... om dom har någon..
såg den med men telefonnummret gällde inte längre.Aion skrev:
Goffe skrev:2287327dyk aldrig utan att ha händerna framför...
facit: de ser ut som om man har slagits med vetifanvad, de gör ont som fan i nacke o huvud, man blir groggy.. Tur att man lär sej av sina misstag.
Roger over
Roger out
Ikon skrev:2287438men det var poolens fel iof.
jo tack du,det e väl för fan ingen normalt funtad person som bygger en pool med 2 meter djup på ena långsidan sen en tvär kant upp till 50 cm...inte lämpligtAion skrev:2288161ja man skall inte lita på dom där jävla poolerna dom bara ljuger
![]()
Ikon skrev:2288172jo tack du,det e väl för fan ingen normalt funtad person som bygger en pool med 2 meter djup på ena långsidan sen en tvär kant upp till 50 cm...inte lämpligt![]()
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Richa blickar framåt mot 70 år i branschen
Bike var på plats på Richa ... |