Nya SMC-Sporthojsinstruktörer

n'Lasse skrev:
2291939 ...Frågan är då hur jag ska göra. Ska jag be Folksam att ringa till Galne Dansken ifall de inte tror på mig? :confused:

JA :)

(Det är en del av straffen som jag får ta - sålänge att listen inte är klar.. Även om jag vett att i princip börjar den bli klar - den sista Instruktör har rapporterad in - Mailen liggar nu hos Joppe - som är på Montza och kör direkt tuill CSS - innan han kan göra den klar och ge den till mig som sen ska ge den till Folksam / Swedie etc.. Så när den kommer till mig, är jag på väg till Mo i Rana utan satelit internet koppling - och innan jag har tourad hem har det gått lite mera tid... (Ska se om inte Joppe kan maila Swedie direkt - så vi får dom sista styckar in.. )

n`Lasse - grattis med nya hojen.. Du kan köra den in med mig - Vi drar från Kinnekulle onsdag afton till Mora - vart vi slaggar över hos Red Wings innan det touras till Mo i rana för helgens hämningslösa körning på banan däruppe. Sen torer vi via Lofoten, Björnöen och Antarktis retur till civilisationen..
 
Galne Dansken skrev:
n`Lasse - grattis med nya hojen.. Du kan köra den in med mig - Vi drar från Kinnekulle onsdag afton till Mora - vart vi slaggar över hos Red Wings innan det touras till Mo i rana för helgens hämningslösa körning på banan däruppe. Sen torer vi via Lofoten, Björnöen och Antarktis retur till civilisationen..
Tack! :D Skulle gärna hänga på om det inte vore för diverse semesterresor med bil/flyg tillsammans med familjen. :)

Antarktis!? :va Hoppas du har köpt en sån där viltvarnare av Olle så du inte krockar med någon isbjörn. :)
 
Då kan man snart förvänta sig att vara med i insrtuktörsforumet snart eller, nu när drygt halva säsongen har gått :confused:

Det ska bli kul :banana
 
ALLA godkända ska redan ha tillgång till det, om det inte funkar så rekommenderar jag ett PM till Galne Dansken och/eller Swedie.

Mr Fazer skrev:
2325089 Då kan man snart förvänta sig att vara med i insrtuktörsforumet snart eller, nu när drygt halva säsongen har gått :confused:

Det ska bli kul :banana
 
Nyheter
Indian Concept Girder – En framtidsvision?

Indian Concept Girder är en...

Yamaha R7 får stor uppgradering!

Yamaha R7 får en nängd uppg...

BMW F 450 GS för prisvärda äventyr

BMW presenterade den länge ...

BSA Thunderbold avtäckt på EICMA

BSA har avtäckt sin fjärde ...

ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National

Årets Gotland Grand Nationa...

Nytt om H-D Bagger-Världscupen

Under en presskonferens på ...

BMW F 450 GS ”Din bästa kompis” 

Screenshot Nya BMW F 450...

Nya MV Agusta Brutale 800

MV Agusta Brutale har länge...

YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT

Inför 2026 uppdateras maski...

Ducati lanserar racingakademi för framtidens stjärnor

Ducati presenterar, i samar...

Back
Top