Nya Battlefield 3 till hösten

Efter ett (typ) glas vin är man så jävla kass på att spela att man bara blir förbannad. Man typ blir knivad av gubbar man upptäcker först, fast dom är trettio meter bort.

Man skulle ha en egen server för lite packade polare såhär på helgen...

Tss. Då blir man lugn o fin i nerverna :)
 
Till helgen kommer jag vara inne och lira 8-21 typ, sambon jobbar hela helgen så då är det bara att kötta bäst man kan ;)
 
Ni kan ju lägga ner att kicka folk när ni ska in, stats osv sparas ju inte och det är rätt drygt att bli kickad fö.
 
Vet någon hur man filtrerar stats så man ser var man ligger på världsrakningen? Hittar bara hur man tittar på världstoppen som uppenbart fuskar (ingen får 35,00 poäng per minut) och hur man jämför med polarna på battlelog.

Högst upp på battlelog sidan så drar du pekaren över "multiplayer" så kommer det en drop down lista och där klickar du på leaderboards, där jämförs du med dina kompisar på alla möjliga stats.
 
Ok, Fick medelande att "you been removed from server" medans jag var inne, ca 30 min innan servern dök.
 
Ni kan ju lägga ner att kicka folk när ni ska in, stats osv sparas ju inte och det är rätt drygt att bli kickad fö.

Det där låter som nåt knas... ingen har nog nånsing kickat nån från servern. Sorry iaf.... in och kötta på igen bah... du får nog bättre stats den hrä gången :D
 
Högst upp på battlelog sidan så drar du pekaren över "multiplayer" så kommer det en drop down lista och där klickar du på leaderboards, där jämförs du med dina kompisar på alla möjliga stats.

Nej det var inte det jag frågade. Hur jämför du dig mot världen? Göra globalt och scrolla till ditt namn? Nej.

Jag ligger 1:a mot mina kompisar på typ allt... Vill sänka mitt självförtroende.
 
För övrigt vill jag ha en recension av den gamla världsmästaren av er som kör pc. Är det l2 hs eller 1337?
 
Nyheter
BMW F 450 GS ”Din bästa kompis” 

Screenshot Nya BMW F 450...

Nya MV Agusta Brutale 800

MV Agusta Brutale har länge...

YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT

Inför 2026 uppdateras maski...

Ducati lanserar racingakademi för framtidens stjärnor

Ducati presenterar, i samar...

Nu startar mässan i Milano

Nu åker vi på redaktionen n...

EU:s fartgräns för MC stoppad

SMC, FIM och FEMA har lycka...

Femte generationen Monster är här

Legendariska Ducati Monster...

Påvens BMW R18 utauktionerad

Den 3 september 2025, under...

GGN 2025, värsta hittills !

Conny Bohlin, VD för Nordic...

Bildsvep – GGN 2025

På plats i depån på årets G...

Back
Top