Neutral skrev:2636007![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Neutral skrev:2636007![]()

Kul! Lycka till!Anders G skrev:2636132Så var dom första KTM / Redbull MotoGp testerna inbokade för Robban.
12-13 Feb. Jerez
1-2 Mars Valencia
9-10 Mars Jerez
![]()
![]()
// Anders
Kanske, men vi skriver det inte i klartext som en del görGustav O skrev:Aren´t we all?![]()
Lårbensbrott tar tid att läka; där ryker nog hans eventuella MotoGP-säsong.Axxexs skrev:2636561Jerremy mcWilliams vurpade sista dagen. Han bröt ett ben (Femur) och skadade sitt ena finger så kraftigt så att man tror att han inte kommer kunna få behålla det. Var i samma sväng som Doohan avslutade sin kariär 1999.
Lite mer info: http://www.superbikeplanet.com/2006/Nov/tb/061130q.htmAxxexs skrev:2636561Jerremy mcWilliams vurpade sista dagen. Han bröt ett ben (Femur) och skadade sitt ena finger så kraftigt så att man tror att han inte kommer kunna få behålla det. Var i samma sväng som Doohan avslutade sin kariär 1999.
Vet faktiskt inte, har bara hittat den listanAxxexs skrev:2636712Det är den samanlagda listan med dom snabbaste tiderna för alla dagarna?
sandstream skrev:2634848Dagens officiella tider:
...
Gustav O skrev:2636715Vet faktiskt inte, har bara hittat den listan
Fast i den rullande texten står det att Pedrosa ends 800cc test on top...Axxexs skrev:2636722Om man kollar nyheter på www.motogp.com under den Spanska sidan (dom är snabbare med att komma ut med nyheterna än vad den engelska är) så står det att Melandri var snabbast sista dagen.
Ruggigt. Borde innebära punkt för hans karriär som tävlingsförare.Axxexs skrev:2636561McWilliams...skadade sitt ena finger så kraftigt så att man tror att han inte kommer kunna få behålla det.
Gustav O skrev:2636737Fast i den rullande texten står det att Pedrosa ends 800cc test on top...

Fast det står ju inte att de andra var långsammare på racedäck, bara att Suzuki hävdar att de snabbaste tiderna var satta med kvaldäck.sandstream skrev:2636802Vermeulen snabbast på racedäck!
valmers skrev:2636574Lårbensbrott tar tid att läka; där ryker nog hans eventuella MotoGP-säsong.
selin skrev:2637032Skoja inte, jag är inne på min 15:e månad.
oFFkeFF skrev:2637062Särskilt inte i McWilliams ålder, man läker långsammare ju äldre man är.
Hur gammal är du egentligen![]()
Precis!Gustav O skrev:2636814Fast det står ju inte att de andra var långsammare på racedäck, bara att Suzuki hävdar att de snabbaste tiderna var satta med kvaldäck.
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |