Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
elwe skrev:2465506Totalställningen hade blivit ännu mer spännande om Capirex kommit lite högre upp i listan idag.
Somnade om ska nog skaffa mig en R-DVDsandstream skrev:2465238Tror tyvärr att det är helt omöjligt med den hoj han kör just nu men ingen skulle bli gladare än jag om du får rätt.
Lille Butter hade inte mycket nytta av sin vikt idag, han är sanslöst usel i regn, och att bli varvad kan inte vara kul.SVooSh skrev:2465527Det är bra synd om Hayden, han väger ju så mycket mer än dom andra så han kommer inte iväg i starten![]()


Eller film??crashtestdummy skrev:2465710Ingen som har en bild på Melandris uppställ??
![]()
sandstream skrev:2465616
Setes obefintliga självförtroende fick sig om möjligt ännu en törn när Rossi passerade i sista kurvan.
Fan, det kan inte vara roligt att heta Sete..

Var har du läst det?FireSalle skrev:2465875Hayden tjurar? Bitchade om att Rossi kört om vid gulflagg.
Hoppas Nicky kommer igen på Montegi.
FireSalle skrev:2465875Hayden tjurar? Bitchade om att Rossi kört om vid gulflagg.
Hoppas Nicky kommer igen på Montegi.
Återigen, för alla snåljåpar.Zee skrev:2465885Någon som har intervjuerna inspelade? Jag såg bara reprisen av rejset 12:45 och det följdes inte av intervjuerna.
Gustav O skrev:2465887Dock är han defensiv som han varit de senaste racen.
Gustav O skrev:2464779www.motogp.com och köp ett abbonemang. Klart värt 35 € eller vad det kostar.
35 € för en hel säsong och grand prix nörd som undertecknad är en suverän deal.nazurro skrev:2465905Jag tolkar det som att du är abonnent själv? Och du tycker det är bra grejor man får?
Gustav O skrev:2465881Var har du läst det?
OK! OM jag minns rätt har de väl iofs regler om att varvade förare får passeras under gulflagg.selin skrev:2466070Julian Ryder nämnde det på motogp.com's sändning efter racet. Repsol skulle tydligen lägga en protest på att Rossi kört om Pedrosa under gulflagg vid varvningen.
Men det går ju inte att läsa nånstans så förmodligen lär det ju blivit avslag.
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |
|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |