Jag håller allt jag kan för dig! Tror att det är falkslarm, säkert bara dina knasiga revben som har strulat till det lite för din lunga. Tycker du verkar ha lidit (lider) tillräckligt pga din rygg så sånt oflyt kan du inte ha..jag lovar!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Bandit1200 skrev:Håller tummarna, alla tre. Förändringar på lungorna kan vara så mycket annat, ärrbildningar fr en lunginflammation du inte vet att du har haft t ex.
och är det så att du har canser så är du inte dödsdömd för det. många patienter botas mot sin canser om den upptäcks i ett tidigt skede.Bandit1200 skrev:eller kanske ett brutet revben orsakat en blödning i/på lungan så att det syns en skugga på bilden.
jesseboy skrev:Den 24:e ska jag visst få gå på en massa röntgen.
Min läkare är visst ganska skeptisk... men jag är ganska skeptisk på hennes dialog. jag kommer att vara så jävla hojåkarpojk snart. bara synd att att det ska ta så mkt långt lång tid att ge ett besked... Men jag lovar att de har gett sig på fel person, jag är för tjurig för att lägga mig ner!
Fifan, när jag fått bra besked.
Då ska jag skoja.

|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, spara pengar med early bird erbjudande!
Packa hojen, damma av hjälm... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, spara pengar med early bird erbjudande!
Packa hojen, damma av hjälm... |
|
|
Ny Retro Ducati till 100-årsjubileumet?
Rykten om nya klassiska Duc... |
|
|
Ny Retro Ducati till 100-årsjubileumet?
Rykten om nya klassiska Duc... |
|
|
Äntligen!
Om du, som jag, ständigt åk... |
|
|
Missa inte förköpstävlingen
Jul närmar sig och även om ... |
|
|
Sista chansen!
Nu är vi inne på sluttampen... |
|
Piaggio-gruppen tar över importen av Piaggio, Aprilia, Moto Guzzi och Vespa
Det händer en hel del när d... |
|
|
|
Katalogen börjar ta form!
Stora Motorcykelkatalogen 2... |
|
|
KTM och Husqvarna återkallelser
Pressreleaser från KTM och ... |