Midsommarfirande!!!!!!

tvålen

Sporthojsnörd
Gick med
15 Nov 2004
Hoj
XL650V, GSXR600, GSXR750
:banana Kommer bli jävla najs! Möja första anhalten, sedan vidare till Sandhamn! PAAAARTIEJ!

Vad ska alla andra fuckos göra? :banana
 
Jag har inte hittat nån fest sen så ska jag åka tidigt på lördag så det blir med familjen och nåra av deras kompisar :huvet
 
tvålen skrev:
2252821 :banana Kommer bli jävla najs! Möja första anhalten, sedan vidare till Sandhamn! PAAAARTIEJ!

Vad ska alla andra fuckos göra? :banana


:fyllisar
Festa så ini HELVETE:D

ska ha så jävla skoj, fest med pool is the shit :yoparty
 
jag ska meka ihop en VW bagge så jag har nått att leka med, behöver bara byta motor på den, och det har vi redan en liggandes där nere :tungan

sen på måndag bär det av till västkusten en vecka för att spana brudar :hihi
 
Last edited:
efter förra helgen så har jag bestämt mig för att ta det lugnt så jag ska vara med familjen fram tills typ 10-11 sen ska jag till en polare och chilla :cool:
 
har blivit bjuden till 3 fester nu, Men har blivit tvungen och tacka nej för att jag ska på ett bröllop! sedan MÅSTE jag köra hojj på lördagen så jag kan inte supa (ska jobba) :huvet Min midsommarafton kommer bli VÄRDELÖS :3freak
 
jag ve fan inte vad jag ska göra :död
Får väl ta o försöka hitta på någe..fast jag måste af vara nykter dan efter på midsommar dan :D
 
Mr.PB skrev:
2253993 jag ve fan inte vad jag ska göra :död
Får väl ta o försöka hitta på någe..fast jag måste af vara nykter dan efter på midsommar dan :D

du kan ju iaf åka runt på din jävla fiddy så klaga faan inte!! :4skrika
din bortskämda rika lilla sthlm brat, jag hatar dej, jag ska fan ta din fiddy och sparka in kulorna på dig och länka till din "bild" i alla trådar på hela sporthoj :4skrika













:tungan jag får väl prova den nån dag? :tomten
 
skulle åkt till tylösand med en polare o hennes kompisar, men det sket sig när bilen försvann så nu ska vi sitta bland alla gammlingar, barn, föräldrar,hundar o dylikt på byn o supa huvet av oss. :fyllisar hoppas att den inte ska spöregna som det gjorde senast jag fira midsommar i sverige.

hoppas alla får en trevlig helg nu, och kom ihåg: INGEN JÄVLA FYLLEKÖRNING!!! Ställ hojen hemma dagen efter åsså, om ni ska dricka det vill säga.
 
rallyfisken skrev:
2254211 skulle åkt till tylösand med en polare o hennes kompisar, men det sket sig när bilen försvann så nu ska vi sitta bland alla gammlingar, barn, föräldrar,hundar o dylikt på byn o supa huvet av oss. :fyllisar hoppas att den inte ska spöregna som det gjorde senast jag fira midsommar i sverige.

hoppas alla får en trevlig helg nu, och kom ihåg: INGEN JÄVLA FYLLEKÖRNING!!! Ställ hojen hemma dagen efter åsså, om ni ska dricka det vill säga.


Ähh det är så roligt att köra full.
Fartkänslan blir så mycket häftigare! :tungan
 
NiklasL skrev:
2254038 du kan ju iaf åka runt på din jävla fiddy så klaga faan inte!! :4skrika
din bortskämda rika lilla sthlm brat, jag hatar dej, jag ska fan ta din fiddy och sparka in kulorna på dig och länka till din "bild" i alla trådar på hela sporthoj :4skrika












:tungan jag får väl prova den nån dag? :tomten

nämn inte bilden,hmm förresten vilken bild :hihi
ja klart du får testa den någon gång :brinnerup
 
En annan ska åka till Smögen om en timme :yoparty
Har en fuckorosa husvagn med en helvetes massa plysch i :hihi

Det riktigt lyser "Fuck me!" om den!
 
Nyheter
Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Back
Top