SJP
Lattepappa
- Gick med
- 15 Apr 2007
- Hoj
- Tusenkubikade Falken & Vansinnesgrön plastmisil (i bitar)
Om du inte berättar hur långt skägget är i cm tror jag bara att du är vältränad inom fellati...eeh, att du är vig. Asså, jättevig![]()
Du glömde "auto-",
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Om du inte berättar hur långt skägget är i cm tror jag bara att du är vältränad inom fellati...eeh, att du är vig. Asså, jättevig![]()
Smör.Fan!Gnällde tidigare om ert jävla skäggolja...Idag var jag i staden och frågade efter nämnda skäggolja.Jag skämdes.Hamnade tillslut hos en frisör som inte hade enbart skäggolja,utan nått som kunde fungera,så ett provexemplar följde med hem.Hur gör man nu då?Vad använder ni för klet för ett mer vårdat skägg?
Du glömde "auto-",![]()

Fan!Gnällde tidigare om ert jävla skäggolja...Idag var jag i staden och frågade efter nämnda skäggolja.Jag skämdes.Hamnade tillslut hos en frisör som inte hade enbart skäggolja,utan nått som kunde fungera,så ett provexemplar följde med hem.Hur gör man nu då?Vad använder ni för klet för ett mer vårdat skägg?

Tyvärr blir det väl så lite titt som tätt.Inte bara matfett,utan allt som kan fastna..Men vad gör man inte för att reta andra med mitt skäggMatfettet som rinner utanför vid intag av föda?![]()
Alltså inte med matrester i,utan tänkte mer på längden 
Tyvärr blir det väl så lite titt som tätt.Inte bara matfett,utan allt som kan fastna..Men vad gör man inte för att reta andra med mitt skäggAlltså inte med matrester i,utan tänkte mer på längden
![]()

Först ut med Unix skägget, läsvärt
http://wiki-old.unix.se/Unixskägg.html
Ingen har tagit upp detta heller
http://www.youtube.com/watch?v=RmFnarFSj_U


Dags för #Skägg2014 snart...
Vem vill ni se skaffa ett redigt helskägg under 2014?
Jag tycker CB skulle passa bra med helskägg. Då kanske jänkarna äntligen skulle sluta kalla honom "Medium size dog with big dog attitude"
Buff, halsvärmare, neck tube eller vad man nu vill kalla den.Hur går det skäggisar? Flätar någon skägget så det inte ska bli trassligt över 100km/h?
Hur går det skäggisar? Flätar någon skägget så det inte ska bli trassligt över 100km/h?
Äh, det ser ju bara bra ut med en kvast under intergralbågen.Hur går det skäggisar? Flätar någon skägget så det inte ska bli trassligt över 100km/h?
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
|
|
Harley‑Davidson ”Creators Custom Clash”
Harley‑Davidson drar igång ... |
|
Di Giannantonio tillbaka som vinnare!
Fabio Di Giannantonio är fö... |
|
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride – Körs i morgon!
Den 17 maj är det åter dags... |
|
|
GOTLAND GRAND NATIONAL OCH AFTONBLADET SÄNDER 12 TIMMAR LIVE FRÅN ÅRETS TÄVLING!
Foto: Karin Tornblom Pre... |
|
|
|
Allt om MC på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |
|
|
Bike på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |
|
|
Stabilt läge på Gotland Ring!
Den trista dispyten om ägan... |
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |