Macau Grand Prix på Motors TV NU!!

DojDoj

Ny medlem
Gick med
6 Oct 2006
Ort
Skogen
Hoj
Honda CR500AL
Fan vilka hårdingar totalt livsfarlig bana staket runt hela banan :3freak men underhållande är det :)
 
DojDoj skrev:
2649151 Fan vilka hårdingar totalt livsfarlig bana staket runt hela banan :3freak men underhållande är det :)
Vad är Motor's TV :va Egen kanal, eller går den på någon kanal som man känner till?
 
Jag har basutbudet på canaldigital gjorde en kanal sökning för några veckor sedan och vips så hadde man en motor kanal som visar motorsport hela dagarna :) kanalen ligger på nr:46.
 
Hur fan gör jag kanalsökningen då, kommer fan inte ihåg och har sumpat instuktionerna....har tryckt på varenda jefla knapp nu..:huvet


Edit: man var tydligen tvungen att släpa sig hela vägen ur soffan fram till boxen....
 
Last edited:
Helt plötsligt verkar I.O.M. vara en säker bana. Rätt in i betongen. Var den Lindén som hade skrapmärken på axlarna efter racet? Undrar hur svemos besiktningsprotokoll av banan skulle se ut!
DojDoj skrev:
2649151 Fan vilka hårdingar totalt livsfarlig bana staket runt hela banan :3freak men underhållande är det :)
 
*/ ?>
Back
Top