Måste skriva av mig

Du kan undvika problemet genom att klä henne i slöja! Förresten vet vi vem det var om han frågade om hon ville spela TV-spel!!! (Se tråden om dagens goda gärning!)
 
bonny skrev:
Du kan undvika problemet genom att klä henne i slöja! Förresten vet vi vem det var om han frågade om hon ville spela TV-spel!!! (Se tråden om dagens goda gärning!)

:rofl :lol :rofl :lol :rofl
 
En jävla tur att han var så usel på att ragga så att hon till och med kände sig förnärmad.

Hade han varit bättre på att ragga så hade det kanske varit hans flickvän idag.
 
Nu har jag inte läst vad alla skrivit då jag har brottom till lektion.
Men i vissa länder är det otrevligt om man väljer en plats som är tom istället för att sätta sig bredvid där någon annan sitter.
 
BlueNote skrev:
Nu har jag inte läst vad alla skrivit då jag har brottom till lektion.
Men i vissa länder är det otrevligt om man väljer en plats som är tom istället för att sätta sig bredvid där någon annan sitter.

Sant. Bruden i fråga är okunnig och inte direkt världsvan och sen är hon säkert främlingsfientlig med och för att inte tala om hennes blyghet....

Ja, undra om hon egentligen är snygg över huvudtaget :va

Är det bara jag som kan ha långa samtal med nån som börjar prata med mig på bussen?

Fan va skönt det ska bli att köpa bil till sommaren så man slipper prata o träffa andra människor - tänk om de är förkylda :gnissla :lol
 
Victor skrev:
Hähä, du är väl en "forumprofil" antar jag.
Men du är kanske inte mest känd för ditt genuina MC-intresse eller att vara en mek-guru.


@Kay:
Tror du att du bor i ett ghetto?
Fyfan vad löjligt, att bo i ett område som befolkas mest av 50-åriga alkolister som går på soc är inte det minsta ghetto.
Du ska se hur jag har det, förra vintern stod en utbränd bil på torget utanför fönstret. Den stod där i ett halvår och när det inte var kravaller och shootouts så var den bilen småbarnens enda lekplats. Den var tydligen bra att ta skydd i när det gjordes en drajvbaj mot krogen brevid torget.

Ey svenne jag bor på westside... fett med kids som kastar kastanjer o så på bilarna när de åker förbi.
Vart bodde du då?
 
Fluxir skrev:
om han satte sig där för å ragga misslyckades han ganska totalt, inte fan raggar man på ett sätt som blir obehagligt för andra, framförallt inte den man raggar på.
inget ont om invandrare, men udda idéer har dom ibland, vilket många svenskar har oxå.

sen eftersom du kör 125a, så antar jag att din tjej är 16-17? altså har killen ungefär dubbla åldern. thats creepy...



Tack för ett bra inlägg!!!
 
Nyheter
En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra

Att köra motorcykel handlar...

Nya europeiska riktlinjer ska höja kvaliteten på avancerad MC-utbildning

I samband med MotoGP-racing...

Back
Top