Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

För att det ska bli bättre än allt annat här på sh kanske du ska köra mer i slowmotion. Lägga på något skönt lager så allt inte ser så tråkigt ut och sen tänka lite på hur du filmar och redigerar. Tänk lite på var du kommer få en skön vinkel. Fäst kameran på sving, gaffel eller andra intressanta ställen på hojen. Och om du ska göra bra slowmotion så ställ upp fps:en på kameran så det inte blir ryckigt. Musik som inte är som allt annat vore också trevligt för känslan.
Säger inte att det är skit. Filmar o redigerar inte ens själv. Men tror att det kan blir RIKTIGT feta filmer med lite justeringar!! Keps it up!![]()
filmen förmedlar den känsla som jag har av supermoto och som jag vill dela med mig av , man kan alltid använda andra kameravinklar och massa annat , men det är inte den här filmen. detta är min kärleksförklaring till supermoto och den behöver inte vara något annat än den är![]()
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Shelby Turner, klar för GGN
Pressmeddelande 2026-08-05F... |
|
|
Premiär för Östgöta Dundret
Under 1940 talet var Finspå... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |