Limez
Liten pinne kittlar bättre än stor stock
Hahahaha satan va jag garvade åt lektion 5 och 6 i del 3.
Du är fan kung, Björn Gustavsson släng dig i väggen.![]()
Hehe

Går ut och spelar in del 4 nu!
Last edited:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Hahahaha satan va jag garvade åt lektion 5 och 6 i del 3.
Du är fan kung, Björn Gustavsson släng dig i väggen.![]()

Hahaha, "att vara en tankpad" och "ställa in förspänningen i vänster gaffelben", "eeh, det här kanske inte är någonting man ska ge sig in på, äh, vi skiter i det"![]()
Skynda med del 4 nu!
Måste man slicka tankpaden? risken är stor att det finns kvar snoppbasiller på det området från förra ägaren :S så du kan ju tänka på förra ägaren om du slickar där igen![]()
Var blir del4 av!? Börjar att bli trött nu, vänt på dygnet för dessa lärorika filmsnuttar. Kommer att bli ett helvete på måndag när man ska jobba, men helt klart värt det!

Jag tänkte skita i att sova idag överhuvudtaget, så somnar man gott runt 10 snåret i kvällDel 4 kom precis upp på tuben men bearbetas fortfarande, några minuter kvar bara!![]()
Jo fan, vända på dygnet är ju alltid kulJag tänkte skita i att sova idag överhuvudtaget, så somnar man gott runt 10 snåret i kväll
![]()
Det låter som en plan! Väntar dock fortfarnde ivrigt!
Del 4 ligger i första inlägget nu!!![]()
![]()
Ja, det har funkat förr och funkar igen, bara man håller sig vaken tills det börjar ljusna och sedan sysselsätter sig med något aktivt(alltså inte dra på en gammal Bondrulle på TVn) så löser det sigLaga mat är också en bra idé, gott att äta lite riktig lagad frukost
![]()
Haha, nej tyvärr.![]()
![]()
Ja, faktiskt, 1000rr Repsol -05 hade inte suttit fel(eller en -07 i samma färg som din). Eventuellt en 600rr 05-06Kanske en FMX650 också, som pendlarmoppe
![]()
Men håller vi oss inom den budget jag ligger på nu (runt 30K) så får man ingen snygg Honda tyvärr![]()
Men vecka 3 så påbörjar jag min 20 veckor långa praktik på
Honda-Center i GBG så man får väl se vad dom kan ordna![]()
![]()
![]()
Funderar faktiskt på att gå ut och spela in del 4 nu, vaknade efter 18:00 idag så jag lär inte komma i säng på ett antal timmar ändå![]()
Du verkar kunna allt.|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |
|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |
|
|
Vinn en batteriladdare från CTEK
I samarbete med CTEK har vi... |
|
|
Video: KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Super Adventure och Teide ... |
|
Bokningar pågår till Gotland Ring Bike Week!
Boka sommarens härligaste b... |
|
|
|
Gotland Ring GPE Circuit i konkurs, verksamheten räddad!
Bolaget bakom den dagliga d... |
|
|
Besöksstorm till MC-mässan på Elmia
Den svenska mc-mässan har v... |