Socrates
Guest
Fick precis en förfrågan om att komma på en fest ikväll. "Hej, har du lust att festa lite ikväll? Vi är för många tjejer...vi måste ha lite killar" 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Socrates skrev:Fick precis en förfrågan om att komma på en fest ikväll. "Hej, har du lust att festa lite ikväll? Vi är för många tjejer...vi måste ha lite killar"![]()
Backdraft skrev:Är det i närheten av Norrmalm så kan du ju alltid försäga dig ang plats.![]()

Starfighter skrev:Jaha, nu blev man precis inringd till en fest, så det är bara slänga sig i partajskorna och dansa iväg...
Med den gröna vackra systemet påsen i näven![]()
Calmanders skrev:Konsekvent val! Med tanke på dom nya färgerna dom har på påsarna...

Starfighter skrev:Har bara gammal sprit![]()
Starstriker skrev:Chalalala! Fiffan vad skönt att de tär fredag.
Starstriker skrev:Chalalala! Fiffan vad skönt att de tär fredag. Ikväll blir det några bärs tror jag. Ska bli göttigt. Har nästan abra druckit rödtjut på sistone. Omväxling förnöjer!
Därefter blir det väl någon form av utgång och kanske ett besök på Harrys som är såååå trevligt!
Backdraft skrev:Ikväll blir det OS-invigning, gurlirande, skitsnack och en god portion hårdrock över en flarre vitt vin och några *host* cider.Därefter blir det väl någon form av utgång och kanske ett besök på Harrys som är såååå trevligt!
Egentligen borde jag supa ner mig hårt med tanke på att jag inte fick jobbet som jag verkligen ville ha.![]()
Starstriker skrev:Jamen det är väl en bra anledning att supa ner dig! Sup gosse!
Själv sitter jag här med en ÖPPNAD öl framför mig på jobbetIT-branschen är inte så tokig alla gånger. Anställningstrygghet - NEJ, kul på jobbet - JA
I sthlm händer väll som vanligt allt och inget. Nu ´föröker man komma i party mode här. Något låt tips?Starstriker skrev:Äh hönni. Nu får ni vakna. Är inne på andra biran nu.
Händer det någe kul i Sthlm ikväll? Jag är på partyhumör (undrar varför).
Nitrogen skrev:Alla som missade Felix da housecat på Grodan igår kan ju lika gärna gå och dränka sig i badkaret.
Mitt liv blir aldrig detsamma igen. Felix är gud!
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |
|
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
|
|
Harley‑Davidson ”Creators Custom Clash”
Harley‑Davidson drar igång ... |