Knep & Knåp2 Obs! endast för smarta

Går det att gå över bron på under 19min? och man tjänar ju inget på att låta te.x mamman óch farmorn knalla över då man förlorar tid på tillbaka vägen.. :confused: man blir ju tokig på detta!
 
det kanske finns någon som går snabbare tillbaka redan innan på andra sidan bron. Kanske....
 
Är uppe på nivå två! (tack vare diverse fuskande).

Tro mig! ska ni klara frågorna utan att fuska så kan ni säga adjö till allt vad familjeliv och motorcykel åkning heter!

Anser mig inte vara dummare än genomsnittet men inte ens när jag har svaret kan jag förstå sambandet.

Nog för att man är tävlingsmänniska men det här är löjligt. :confused:
 
klarar frågan om lounger... men sen kommer det inte upp några fler frågor eller nått :confused: hur kommer man vidare till nästa klur fråga???
 
[Slyna]Muerte skrev:
klarar frågan om lounger... men sen kommer det inte upp några fler frågor eller nått :confused: hur kommer man vidare till nästa klur fråga???

Höll på med samma i 10min innan jag märkte att man var tvungen att tycka på knappen, räcker inte med att trycka enter... Kanske är det?
 
Basse skrev:
Höll på med samma i 10min innan jag märkte att man var tvungen att tycka på knappen, räcker inte med att trycka enter... Kanske är det?

nop.. ja klarar den frågan.. sen kommer man till nästa sida... men där finns ingen fråga eller nått
 
Nyheter
Smarta garageprylar från IVON!

IVON motorcykellyft, 450 ki...

Med ny V-twin och monocoque-ram

Ducati presenterar nya Hype...

Slutstrid i MotoGP

MotoGP-säsongen börjar lida...

CFMOTO V4 SR-RR

CFMOTO presenterade sitt pr...

Honda V3R 900 E-Compressor

Honda V3R 900 E-Compressor ...

Indian Concept Girder – En framtidsvision?

Indian Concept Girder är en...

Yamaha R7 får stor uppgradering!

Yamaha R7 får en nängd uppg...

BMW F 450 GS för prisvärda äventyr

BMW presenterade den länge ...

BSA Thunderbold avtäckt på EICMA

BSA har avtäckt sin fjärde ...

ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National

Årets Gotland Grand Nationa...

Back
Top