Har du inte svarat på fel post? Saknas några namn plötsligt...GSXR1100R skrev:Förare
Edit: Hmm, får nog låta bli de här värktabletterna... såg att du hade flyttat upp några namn till tomma poster
Last edited:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Har du inte svarat på fel post? Saknas några namn plötsligt...GSXR1100R skrev:Förare
AmatörklassenGSXR1100R skrev:

Eva sitter nog hemma och skrattar åt sin lilla kupp, jag får köra med Thundrace och dom andra amatörernaZmurfen skrev:Amatörklassen![]()
![]()
GSXR1100R skrev:Eva sitter nog hemma och skrattar åt sin lilla kupp, jag får köra med Thundrace och dom andra amatörerna![]()
Du får möta Wiktorsson och resten av den Svenska eliten, du kommer att behöva lägga 1.01 tider för att komma på pallen.
Nej håll dig till elitenSuperbike Roger skrev:Jag tycker också att jag känner mig som en amatör, får kanske ta och åka där i stället.
GSXR1100R skrev:Eva sitter nog hemma och skrattar åt sin lilla kupp, jag får köra med Thundrace och dom andra amatörerna![]()
Kommer hellre sist i rätt klass än först i mygelklassenGSXR1100R skrev:Eva sitter nog hemma och skrattar åt sin lilla kupp, jag får köra med Thundrace och dom andra amatörerna![]()
Du får möta Wiktorsson och resten av den Svenska eliten, du kommer att behöva lägga 1.01 tider för att komma på pallen.

Om du är snäll så får du byta gruppZmurfen skrev:Kommer hellre sist i rätt klass än först i mygelklassen![]()
![]()

Bästa sättet o lära sig e att köra me di snabbe pågarnaGSXR1100R skrev:Om du är snäll så får du byta grupp![]()
Ja det är sant, men jag har inte bråttomt på banan.Zmurfen skrev:Bästa sättet o lära sig e att köra me di snabbe pågarna![]()

GSXR1100R skrev:Ja det är sant, men jag har inte bråttomt på banan.![]()
Talpai skrev:att det ska komma någon bakifrån.

grandmaster skrev:vem är du? vad har du gjort med Talpai?![]()
Nexor skrev:MCfille, hjälp mig imorrn! Jag vet inte hur man kommer till knudan smidigaste vägen från Höör så därför tänkte jag att jag kunde leka följa John om det går bra hehe...
När ska du köra?
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |
|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |
|
|
Vinn en batteriladdare från CTEK
I samarbete med CTEK har vi... |