Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
hahaha det e han Mr Cap som fixat med forumet då han e mer haj än mig på forum, jag har bara hjälpt till med utseende o loggor.....DumDum skrev:Hehe. Första posten i forumet är av en kille med bläjd. Var det inte ett förum för yamaha?![]()
lagt på is för tillfället....DreeTman skrev:Rejvis, när ska du visa årets projekt då?Förra årets hoj var ju grym så förväntningarna är stora.
![]()
hur ser en deterrrrr ut?Tjet skrev:Är DTR:are också välkomna?![]()
Oki... tråkigt, men kan tänka mig att det finns en del annat att tänka på med.Ravetrancer skrev:lagt på is för tillfället....![]()

hittade ingen som kunde gör det jobb jag behövde få gjort.....får kolla med USA vid ett senare tillfälleDreeTman skrev:Oki... tråkigt, men kan tänka mig att det finns en del annat att tänka på med.![]()
Ravetrancer skrev:vad säger ni om DTR???? Ser ut som en offroadare, men det e ju ett R....vad säger ni, in eller ut?

nja,tveksamt va,kanske kommer en massa folk med sonyR600 å vill va me då åzåRavetrancer skrev:vad säger ni om DTR???? Ser ut som en offroadare, men det e ju ett R....vad säger ni, in eller ut?

hmmm, berätta vad du gör, du fyller i nick o lösenord o alla andra uppgifter va????RoDe skrev:Funkar inte att registrera mig som medlem.
Får upp följande felmeddelande:Registreringskoden matchade inte den som visades. En ny har genererats. Försök igen
Har försökt ungefär 1000ggr.
Ravetrancer skrev:hmmm, berätta vad du gör, du fyller i nick o lösenord o alla andra uppgifter va????
.du står som reggad förrestenRoDe skrev:Funkar inte att registrera mig som medlem.
Får upp följande felmeddelande:Registreringskoden matchade inte den som visades. En ny har genererats. Försök igen
Har försökt ungefär 1000ggr.
göttRoDe skrev:Jadå. Allt korrekt ifyllt.
Edit: Nu gick det att registrera sig efter ett antal försök.
Nice sida.
|
|
Alltid redo för regn
Håll dig torr på hojen – ny... |
|
|
Bridgestone dominerade i Suzuka 8 Hours
Pressrelease från Bridgesto... |
|
|
Publikrekord under World Ducati Week
Ducati slog publikrekord un... |
|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |