Kollade på en lite film nyss. Klaga inte på era hojar.. standard DTR. Imponerad! 
http://www.sporthoj.com/forum/showthread.php?t=133636

http://www.sporthoj.com/forum/showthread.php?t=133636
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Sett den innan, FY fan va de är bra..philsson skrev:2434383Kollade på en lite film nyss. Klaga inte på era hojar.. standard DTR. Imponerad!
http://www.sporthoj.com/forum/showthread.php?t=133636
Som du mena, man kan göra sånt utan att ha extrema hojar, det räcker med kännsla..tvålen skrev:2434422Kungligt!!! Hur kommer man i kontakt med dessa grabbar?
AxlySM skrev:2475511Vad heter låtarna?!
Dom har nog ramlat i backen ett antal ggr innan de blev sådär duktiga ocksåFuzzman skrev:2475601mycket grymma...men vi ska inte glömma bort att dom säkerligen har en del pengar som dom inte vet vad dom ska göra av eller vet bara inte värde på pengar när dom thrashar fina supermotarder sådär![]()

AxlySM skrev:2475631Tack Bärgren!![]()
Lundgren skrev:2476255Dom har nog ramlat i backen ett antal ggr innan de blev sådär duktiga också![]()
FInna stopies man gjorde (Laddar i 90 sitter på tanken trycker fult och den varken låser eller går upp..Fuzzman skrev:2477651nej, dom satte sig på den och vipps så var det 360 stoppies och långa bakhjulskörningar direkt..vid 2 års ålder![]()
vet inte, iaf kul när man har lekt med lite white widdowekenz skrev:2477738humor?
prulle skrev:2477737Jag får klaga på min eller vad säger du om min frambroms bärgrenFInna stopies man gjorde (Laddar i 90 sitter på tanken trycker fult och den varken låser eller går upp..

Skrämande liten skilnadBärgren skrev:2477878Du har ju pimpat den med gaffelbensolja så den knäcker tillochmed radialmonterade dubbla frambromsar.![]()

prulle skrev:2477894Skrämande liten skilnad![]()

|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |