Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Mike the bike skrev:Vilken tur att man strax har en av varje.
/M
NICE skrev:undefined
Kawasaki upprepar framgången från förra året och vinner Master Bike 2005!
i finalen tävlade båda Ninjorna 636:an och 10:an mot Ducati 999S.
Zx-10R vann, Ducati kom på andra platsen och zx-6R tog tredje.
[
Passa dig, snart kommer de små ninjorna och berättar hur landet liggerR1bjorn skrev:De där testen är ju ett skämt...Kolla i andra tidningar med seriösare test... Suzuki 1000R -05 verkar vara den vassaste hojen i år!
sandstream skrev:Passa dig, snart kommer de små ninjorna och berättar hur landet ligger![]()
undefinedGrabbar , jag är verkligen ledsen för att ni inte acceptera att !0:an vann just för att den är BÄST men ni som inte kör en kawa kan ju altid trösta er med att det kommer säkert R1:an eller gixxers tur någon gång också att vinna. Ni vet... Den som väntar på nått.....NICE skrev:undefined
Kawasaki upprepar framgången från förra året och vinner Master Bike 2005!
i finalen tävlade båda Ninjorna 636:an och 10:an mot Ducati 999S.
Zx-10R vann, Ducati kom på andra platsen och zx-6R tog tredje.
[
Och du vet säkert redan att vi hade en tråd om detta för ett par veckor sedan, Kawasaki i Tjekien kunde inte hålla på resultatet.NICE skrev:undefinedGrabbar , jag är verkligen ledsen för att ni inte acceptera att !0:an vann just för att den är BÄST men ni som inte kör en kawa kan ju altid trösta er med att det kommer säkert R1:an eller gixxers tur någon gång också att vinna. Ni vet... Den som väntar på nått.....![]()
Nu var jag inne på din sajt och såg hur gammal du äreus skrev:Nä, i en annan tidning som jag läste med ännu bättre testare så var min hoj ännu mer bäst
sandstream skrev:Nu var jag inne på din sajt och såg hur gammal du är![]()
Låt oss gubbar sköta sånt här istället![]()
Shit, jag som känner mig gammal. Menar du att så inte alls är fallet?sandstream skrev:Nu var jag inne på din sajt och såg hur gammal du är![]()
Låt oss gubbar sköta sånt här istället![]()
Victor skrev:Hoho, det är så kul när ni trötta gatknuttar som "rejsar" på en gokartbana trampar i klaveret....
![]()
Nicky Hayden-specialversion – såld för 2,5 miljoner
En exklusiv motorcykel med ... |
|
![]() |
BMW Motorrad Vision CE
På IAA Mobility 2025-mässan... |
![]() |
Höstrusch för våra fotografer
Inte bara sommarmånaderna, ... |
![]() |
Jonathan Rea avslutar sin racingkarriär
Efter nästan två decennier ... |
![]() |
Yamaha debuterar med V4 i MotoGP
Yamaha har meddelat att för... |
![]() |
Hojmys i Ugglans Park
Ända sedan början av 90-tal... |
![]() |
MC-mässan 2026
MC-Mässan är tillbaka 23–25... |
![]() |
Bike kör Stark Varg EX!
Under hösten kommer Bike gö... |
![]() |
Customhoj Bike Show 2026
Den 23 till 25 januari körs... |
![]() |
Racing på Kjula Dragway till helgen
Den kommande helgen (23-24 ... |