hmm, drar upp en gammal tråd här. Men jag ringde just Ferrita i Köping och frågade efter perforerat rör. Men det var nån otrevlig gubbe som sa "Nej" hela tiden. Sa inte ni att de hade sånt här?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Kronmongo. Ringde ett annat nummer, men blev kopplad till samma ställe... och nu fick jag ett JA! Maddafakkas. Nu tog jag namn och nummer till personen jag pratade med så jag vet jag kan få beställa. Ska hämta tsiten imorgon.Swedie skrev:hmm, drar upp en gammal tråd här. Men jag ringde just Ferrita i Köping och frågade efter perforerat rör. Men det var nån otrevlig gubbe som sa "Nej" hela tiden. Sa inte ni att de hade sånt här?
Swedie skrev:Jahopp, vålda sig måste man få göra ibland. Blev och använad vinkelslipen. Imorgon ska det inhandlas rör. Kommer lägga upp före och efter bilderMen jag tror nog det blir skitbra. Fast får se om det ger nån nämnvärd ökning i bänken sen. Ska bara försöka lura till mig nån körning på dynon här i stan så.
Därför att det kostar mig bara totalt 500kr att bygga om, mot vad du nu vill ha för de där. Om vi inte kan fixa ett byte då förtås. Helsystem är alltid bra.Superbike Roger skrev:Varför inte köpa ett par såna här av mig?![]()
Swedie skrev:Därför att det kostar mig bara totalt 500kr att bygga om, mot vad du nu vill ha för de där. Om vi inte kan fixa ett byte då förtås. Helsystem är alltid bra.
Swedie skrev:Därför att det kostar mig bara totalt 500kr att bygga om, mot vad du nu vill ha för de där. Om vi inte kan fixa ett byte då förtås. Helsystem är alltid bra.
Swedie skrev:Tycker originalutseendet är snyggt faktiskt.
Så här blev resultatet. De låtar apans mycket! Skönt muller!


Nä, vad är det?Robban_C skrev:Swedie, har du hört talas om punktsvetsfräsar?
Jag vet en som har.![]()

|
|
Indian Concept Girder – En framtidsvision?
Indian Concept Girder är en... |
|
|
Yamaha R7 får stor uppgradering!
Yamaha R7 får en nängd uppg... |
|
|
BMW F 450 GS för prisvärda äventyr
BMW presenterade den länge ... |
|
|
BSA Thunderbold avtäckt på EICMA
BSA har avtäckt sin fjärde ... |
|
|
ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National
Årets Gotland Grand Nationa... |
|
|
Nytt om H-D Bagger-Världscupen
Under en presskonferens på ... |
|
BMW F 450 GS ”Din bästa kompis”
Screenshot Nya BMW F 450... |
|
|
|
Nya MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale har länge... |
|
|
YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT
Inför 2026 uppdateras maski... |
|
|
Ducati lanserar racingakademi för framtidens stjärnor
Ducati presenterar, i samar... |