GSXR1100R
The older i get the faster i was
Givetvis lyckades dom planka in till SBK VM genom diverse rövarhistorier.
Starten går nuuuuu.
Starten går nuuuuu.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Nordgren skulle ner och handla kolvar, Jorpes betalar aldrig för någonting... speciellt inte nu eftersom han tappade sin plånka på nervägen.Glömde de biljetterna eller hade de aldrig några?
Nordgren skulle ner och handla kolvar, Jorpes betalar aldrig för någonting... speciellt inte nu eftersom han tappade sin plånka på nervägen.
Nordgren skulle ner och handla kolvar, Jorpes betalar aldrig för någonting... speciellt inte nu eftersom han tappade sin plånka på nervägen.
Nej passet hade han nog hemma som vanligtOch där låg passet?
Nej passet hade han nog hemma som vanligt
Och där låg passet?
Det låter som allt går enligt plan![]()
Det låter som allt går enligt plan![]()
Mäktigt att köra 300 mil för att sova i en släntAxxess... Du får kmmentera bilderna. Jag kan ju inget om grejerna... Vad är det jag har sett?
Nordgren körde så hårt med mig, så efter alla nattpass stinter somnade jag i Brno grytan o missade SS 600 rejset. Men Harms var grymt bra med i alla fall.

Jojjemen. Passet var med denna gång, men utan kort o pengar. Nordgren fyllde bilen med kolvar o skrot mellan varven. Jag lyckades bomma mig in i pitlane också o plåtade lite. Nordgen surrade runt o snackade med varenda kotte med sitt franska depåpass.
Jag förstår ingenting. Vad gjorde ni egentligen där? Nordgren på fyrtaktsracing..?![]()
Mäktigt att köra 300 mil för att sova i en slänt![]()
Niklas gjorde samma sak när vi åkte för att kolla GP i Brno. Somnade i slänten och vaknade inte ens när MotoGP började sitt första träningspass.![]()
På samma sätt som du tycker att det ska synas att man har råd att äta gräddsås, så tycker han att det ska synas att man har råd att sova bort upplevelsen...![]()
|
|
Motorsportsalongen i Örebro!
Jag tog en snabb avstickare... |
|
|
Honda CB 1000 GT bjuder på sportig komfort
Det är ingen lätt uppgift H... |
|
|
KTM: ”Det är helt klart vägen framåt.”
Rajiv Bajaj, 58, VD för den... |
|
|
Framtidens hjälmar är här!
Bland finesserna finns ljus... |
|
Öhlins, som under många år ... |
|
|
|
Bridgestone lanserar nytt sportdäck
Bridgestone har presenterat... |
|
|
Ny Suzuki-importör
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
Suzuki byter importör!
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
MotoGP-säsongen avslutas i stor stil
Den traditionella finalbild... |
|
|
Återkallelse av KTM 125, 250, 390 och 990 DUKE-modeller från årsmodell 2024
Är din KTM bland dem som sk... |