Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Sådärja! En discoblå zx9 från 2000 blankt, ska bli väldigt spännande att utforska den östgötska landsbygden på den här
View attachment 511891
Grattis! Go hoj för sporttouring!Sådärja! En discoblå zx9 från 2000 blankt, ska bli väldigt spännande att utforska den östgötska landsbygden på den här
View attachment 511891
- Snygg! trots att den inte är grön som de snabbaste.Sådärja! En discoblå zx9 från 2000 blankt, ska bli väldigt spännande att utforska den östgötska landsbygden på den här
View attachment 511891
Jag ville ha en grön! Hade en på gång men jag blev tvåa på bollen, de är så himla coola, tur att min blå inte ser vad jag skriver.- Snygg! trots att den inte är grön som de snabbaste.
Stött på lite patrull. Framskärmen verkar ha gått upp i rök. Någon som har en tzr eller rd 125lc skärm någonstans i gömmorna?View attachment 502589View attachment 502590
Var för sent att editera så blir en ny post. Saknar framskärm och blinkers. Framskärmen skulle finnas i gömmorna någonstans och blinkers köper jag nya tidstypiska.
Spinning wheel to the rescue. Klart dom hade en skärm. Borde ha tänkt på det tidigare.......Stött på lite patrull. Framskärmen verkar ha gått upp i rök. Någon som har en tzr eller rd 125lc skärm någonstans i gömmorna?
Gröna är tveklöst snabbast.- Snygg! trots att den inte är grön som de snabbaste.
Det blev en begagnad KTM Super Adventure S 2019 med knappt 1600 mil på mätaren.
View attachment 512322
Whoop! Var beredd på hat från omgivningen. Grym hoj med en grym motor. Wheelies överallt!Det blev en begagnad KTM Super Adventure S 2019 med knappt 1600 mil på mätaren.
View attachment 512322
Den är gammal så jag behöver inte bråka om garantier.Whoop! Var beredd på hat från omgivningen. Grym hoj med en grym motor. Wheelies överallt!
Välkommen i klubben!Det blev en begagnad KTM Super Adventure S 2019 med knappt 1600 mil på mätaren.
View attachment 512322
Den vill jag också ha ett omdöme på.
|
|
Ny Suzuki-importör
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
Suzuki byter importör!
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
MotoGP-säsongen avslutas i stor stil
Den traditionella finalbild... |
|
|
Återkallelse av KTM 125, 250, 390 och 990 DUKE-modeller från årsmodell 2024
Är din KTM bland dem som sk... |
|
|
Nordic Sport & Event sammanfattar 2025 års GGN
Pressrelease; Visby, 2025-1... |
|
|
2026 års YAMAHA XSR900 GP
Yamahas Sport Heritage-seri... |
|
|
Yamaha firar 70 år med klassiska Supersport-färger
Yamaha Motor firar sitt 70-... |
|
Smarta garageprylar från IVON!
IVON motorcykellyft, 450 ki... |
|
|
|
Med ny V-twin och monocoque-ram
Ducati presenterar nya Hype... |
|
|
Slutstrid i MotoGP
MotoGP-säsongen börjar lida... |