Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
men efter ha stirrat sig blid så
så e nog den vännen mätt 
efter anneli.a
så på ett grabbar 
peppe pucko skrev:men vist
ju mer som
efter anneli.a
destå mer finns det som inte får någon upp merksamhet
så på ett grabbar
jag åtarmig att trösta alla andra snyggingar här på forumet![]()

Jag flyger upp den 24/9 på kvällen, sen ska jag & Lunkan köra hoj (Gixxer & RSV Mille R) på Torsdag, Fredag samt segla båt i skärgården Lördag, Söndag.Penguin skrev:Ja det är som jag brukar hävda, man kan inte vara på topp jämt. Lita på att vi ska svinga några bägare när du kommer uppåt. Vi får väl försöka få med Annelie, Madde och resten av tjejligan på partyt.![]()

Krockade med detta http://www.sporthoj.com/forum/showthread.php?s=&threadid=15269Penguin skrev:Vi får väl se om vi kan ro ihop något, men du ska väl till SO-finalen på Åsen i början av september va? Finns planer ang det, så kommer du dit kan du få ditt livs dröm uppfylld........![]()
Shit jag fick just ett pm av MPenguin skrev:Prioriteringar min gode vän, prioriteringar......
OGT krockar med Åsen och HON är där... val och kval F-n jag håller ju i trådarna på OGT, jag kan inte hoppa av nu... jag kan bli lite sjuk kanske, ajjj ont i ryggen jag måste nog besöka en läkare på Åsen den 6/9Mattias skrev:Ärligt talat, en samling kufar med dinosauriehojar eller M på åsen... ÄR det verkligen ett svårt val?
twinner666 skrev:hahavilken cool tråd det här blev
verkatr vara ett jävla sug efter bruttor på detta forum
![]()
. eller ska du ge de en månad till? GSXR1100R skrev:... jag kan bli lite sjuk kanske, ajjj ont i ryggen jag måste nog besöka en läkare på Åsen den 6/9![]()
Sluta att tortera mig, jag blir förvirrad och osäker, tänk om M visar sig vara Mattias, han vill man ju inte bli masserad av.Madhonda skrev:Hmm... har du tur.... kanske M kan assistera som sjuksköterska..![]()
GSXR1100R skrev:Sluta att tortera mig, jag blir förvirrad och osäker, tänk om M visar sig vara Mattias, han vill man ju inte bli masserad av.
![]()
/F.Örvirrad
Anneli.a skrev:...hmm.. så har du bestämt oss?.. eller ska du ge de en månad till?
![]()
twinner666 skrev:jadu tjejenvet inte hur det här ska gå riktigt
kanske ska vänta ett tag till..???
jag vet iaf vem annelie.a är nu![]()
sorry för axelgreppethade ju som sagt ingen aning
+ att jag var skapligt packad
![]()

|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |