Hixman
Gudomlig sporthojare
23 i dag.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Brorsan tyckte att jag skulle hänga med dit kommande helg, men det kanske är onödigt just nu? Jag har väl 40 mil dit om jag åker kortaste vägen och har egentligen inte tid. Det är ett knippe gamla kompisar som ska ut och några har jag inte sett på 25 år, men jag vill ju att det ska vara roligt att köra.Brudfjällsvägen är fortfarande inte fixad, rekommenderas inte.
Finns många andra fina vägar där, så det är klart du skall åka och träffa dina gamla kompisar! Dessutom har du mer fjädringsväg än mig.Brorsan tyckte att jag skulle hänga med dit kommande helg, men det kanske är onödigt just nu? Jag har väl 40 mil dit om jag åker kortaste vägen och har egentligen inte tid. Det är ett knippe gamla kompisar som ska ut och några har jag inte sett på 25 år, men jag vill ju att det ska vara roligt att köra.
Du borde åka ändå.Brorsan tyckte att jag skulle hänga med dit kommande helg, men det kanske är onödigt just nu? Jag har väl 40 mil dit om jag åker kortaste vägen och har egentligen inte tid. Det är ett knippe gamla kompisar som ska ut och några har jag inte sett på 25 år, men jag vill ju att det ska vara roligt att köra.
Som avdankad murvel borde Hr Lofterud känna till bildkomposition.Harom mjölk på Rusta??


Nu blev eventuellt MickeZX7R lite ledsen i ögat när du föredrar gult framför grönt, men han e säkert en vuxen karl som kan hantera en motgång.Som avdankad murvel borde Hr Lofterud känna till bildkomposition.
I det här fallet tyckte jag det gula var snyggare som bakgrund istället för det Kawasakigröna. Men för att visa stället där mjölken inhandlades får jag ta en sväng. Jag trivs ju i sadeln...![]()
Harom mjölk på Rusta??


Nu blev eventuellt MickeZX7R lite ledsen i ögat när du föredrar gult framför grönt, men han e säkert en vuxen karl som kan hantera en motgång.



Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...