Men leopardkalsongstring har du inte nekat till...abstruse skrev:När helvetet fryser till is...![]()
Du är konstig du...

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Men leopardkalsongstring har du inte nekat till...abstruse skrev:När helvetet fryser till is...![]()
Du är konstig du...

Ghost skrev:Men leopardkalsongstring har du inte nekat till...Du är konstig du...
![]()
![]()
![]()
Wheeliegirl skrev:Njaaa...vill vi verkligen se Abs i sälkostym??? hmmmm(ja, ok då,hellre än i leopardkalsong-string iaf!!!!)
Ghost skrev:Men leopardkalsongstring har du inte nekat till...Du är konstig du...
![]()
![]()
![]()

Quitte skrev:Jag tyckte det lät rätt poetiskt med tre välansade pojkar som jagar varann i pauserna till MotoGP...![]()
![]()
Heda skrev:Nu e re abs kvar i sälkostym vi vill se![]()
![]()
![]()
:kockoJust det!Acrid skrev:Bror...sluta skriv i denna här tråden va? Jag vill inte komma hem till dig o upptäcka att du har byggt ett Heda-altare hemma som du tillber varje dag fem gånger om dan...:kocko
GURU-altare
SEX gånger om dan 
Heda skrev:Acrid din mupp come n´DO ME !!!!
Fram me knivenÄr det här hängröv då vettefan va man ska säga om din häck
![]()
Supermoto skrev:Just det!
För det vore ju tråkigt att tivngas stena sin egen bror för att han inte följer de föreskrivna reglerna som säger att man ska tillbe sittGURU-altare
SEX gånger om dan
![]()


Supermoto skrev:

Wheeliegirl skrev:Heda har säkert omvänt honom mest av alla! (eftersom dom bor på samma ställe och Guruns makt upplevs bäst irl!)![]()
Därför ska han nu köpa trikåer och en best med en hästkraft i istället!!!!![]()
Acrid skrev:Bror...sluta skriv i denna här tråden va? Jag vill inte komma hem till dig o upptäcka att du har byggt ett Heda-altare hemma som du tillber varje dag fem gånger om dan...:kocko


HEHE, en annan idé är att du leker säl istället så jag kan jag jaga dig med ubbakklubban åkandes din jetskitHeda skrev:Chaps eller hur det nu stavas är tydligen på G, dyrt med sådana där brallortydligen, fransjacka skulle han oxå köpa (Ebbe alltså)
Rena vilda western i där i skogen.....
![]()
Jag ska leka tjur så ska de jaga mig med lasso i sommar![]()

A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...